Aktualna wersja: 2011

Wersja

Język: polski, angielski

Platforma

System operacyjny: Windows, Mac OS X

Producent Autodesk

WWW: www.autodesk.pl

Typ systemu: CAD


oprogramowanie

AutoCAD służy do projektowania, wizualizacji i dokumentowania koncepcji w sposób przejrzysty i efektywny. Praca w AutoCAD 2009 firmy oprogramowania jasno określony cel: zwiększyć wydajność. Nowe funkcje przyspieszają zadania wpływają – polecenia są łatwe do znalezienia, a nowi użytkownicy szybciej uczą się korzystać z programu

.
oprogramowanie

AutoCAD pozwala inżynierom szybko i łatwo wykonać dokumentację konstrukcyjną poziom kontroli w celu zapewnienia, że ​​rysunki mają profesjonalny wygląd. AutoCAD pomaga użytkownikom rozwiązywać codzienne problemy w sposób zgodny z obowiązującymi sposób pracy, który wymaga jedynie krótki lub dodatkowego szkolenia.


Od projektowania koncepcyjnego do tworzenia szkiców i rysunków, program AutoCAD jest wszystkim trzeba opracować, wizualizacji, dokumentowania oraz udostępniać swoich pomysłów. Kombajny AutoCAD polecenia i interfejs programu AutoCAD z zaktualizowanym środowisku rozwoju, który jak żaden inny kształt i pomaga rozwijać swoje pomysły.program Najważniejsze funkcje:


Projekt Koncepcyjny

Zaktualizowana koncepcyjne środowisko projektowania umożliwia tworzenie i edycję brył i powierzchni, a obsługa jest prosta i intuicyjna. Ponieważ wszystkie te narzędzia są dostępne w jednym miejscu, przekształcanie pomysłów w projekty staje się prostszy proces. Dzięki ulepszonych narzędzi nawigacyjnych, projektanci mogą bezpośrednio manipulować swoje modele w trakcie tworzenia i edytowania, co znacznie usprawnia pracę z projektem.


Wyświetlacz

Na każdym etapie cyklu projektu, AutoCAD umożliwia wizualizację projektu za pomocą zaawansowanych narzędzi, takich jak animacje i realistyczne renderowanie. Nowe narzędzia animacyjne pozwalają na przeglądanie wszelkich błędów na wczesnym etapie projektu – przed usunięciem staje się problemem

.

Dokumenty

Jeśli chodzi o projekty czasowe, AutoCAD umożliwia szybką i łatwą konwersję modeli projektowych w dokumentach projektowych, które jasno i dokładnie odzwierciedla ideę projektanta. Narzędzia do tworzenia wzorów i sekcje płaskie, aby umożliwić pracę bezpośrednio na modelu utworzyć sekcje i wypukłości, które mogą być następnie włączone do rysunków. Eliminuje konieczność ponownego wprowadzania informacji w pakiecie dokumentacji projektu może pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie, błędy uniknąć tego mogą być wprowadzone w trybie ręcznym transferze danych.


Udostępnij

AutoCAD oferuje jeszcze bardziej zaawansowane narzędzia do wymiany danych, takich jak zdolność do eksportu plików DWG do starszych wersji programu AutoCAD, a także zdolność do eksportu i importu plików DWF ™ z notatek i tagów w czasie, który ułatwia pliki DWF do importu i pracę z nimi jako rysunki „podkładek”. Również pozwala na publikowanie plików rysunku programu AutoCAD w formacie Adobe PDF.


Co nowego w wersji 2011:


modelowanie powierzchni 3D

Bardzo elastyczny i w pełni sterowane, aby utworzyć 3D wzorów. gładkie powierzchnie i łatwo utworzyć przejścia między nimi. Zachowanie silnych powiązań między powierzchniami, gdy zmiany w modelach.


3D Modelowanie Ulepszenia

Wiele ulepszeń w modelowaniu 3D narzędzia upraszcza i przyspiesza proces projektowania. Podgląd modelowanie, nowe możliwości dla obiektów zależnych, a nowy obszar roboczy „początkowy” 3D ułatwiają pracę dla nowych i doświadczonych użytkowników.

przezroczyste warstwy obiektów

Większa elastyczność rysunku geometrii wyświetlania, za pomocą parametrów warstwy przezroczyste, jednostki i obiektów.


Aktualizacje Spline

Nowe opcje spline zwiększyć elastyczność i zapewniają większą kontrolę. Pozwalają na łatwe dodawanie i usuwanie wierzchołków lub punkty dopasowane edycji wierzchołków i punktów kontrolnych nieciągłości, a nawet określić trafność splajnu.


Narzędzia oszczędność czasu

Nowy zestaw narzędzi opracowanych w odpowiedzi na wnioski o AUGI grupy użytkowników przyspieszają procesy krytyczne i dokumentów rysunkowych. który pozwala ukryć i izolowanie obiektów w warstwach, szybki wybór podobnych obiektów w wielu warstw i tworzenia nowych obiektów w oparciu o właściwości istniejących już.


Przenieś lub przejść dzięki 3D model nawigacji

Teraz można zobaczyć model z ziemi lub z powietrza, klikając przycisk myszy. Dzięki Autodesk ViewCube elementu nawigacji 3D można włączyć szybko lub umieścić inną stałą lub powierzchni modelu. Centrum Move i rozbudowa obiektu przy użyciu Autodesk 3D nawigacji SteeringWheel.


Wysyłanie modelu AutoCAD do drukarki 3D

Teraz można nie tylko oglądać, ale także realizować swoje projekty. Utwórz projekt prawdziwego prototypu projektu drukując funkcje w trzech wymiarach. Może być stosowany w monoterapii

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 × 29 =