Ponad 500 przedmiotów wytwarzanych z Edgecam są zamontowane na każdym z dwóch samochodów wyścigowych V8 Supercars Championship australijskim.


Edgecam i jego australijski dystrybutor Zerofive-G dostarczenie oprogramowania i postprocesory pełnego szkolenia Brad Jones Racing (BJR) i dwa samochody Holden Commodore VF.


“funkcjonalności Edgecam potrzebne, aby zoptymalizować do maksimum nasze nowe centrum obróbcze Okuma”

Dave Morris Fontes, Kierownik Produkcji

BJR Edgecam wykorzystywane do projektowania obróbki części maszyn wyprodukowanych używane do budowy ciała wraz z narzędzi specjalnych, skomplikowanych form i urządzeń do pracy zespołów wyścigowych, a także zmian w zakupionych przedmiotów.


wykonane są z różnych materiałów, łącznie ze stopami aluminium, stali miękkiej i stali stopowej na nawęglanie, a także wielu składników polimerowych i narzędzia są obrabiane i sposób obracając środkową Haas SL30 do osi C, centrum obróbkowe Haas VF4 pionowa maszyna Multus Okuma B300W do osi wrzeciona i B wyposażone nowego sterowania PBO P300S.


dyrektor G-Zerofive Andrew Scott powiedział: “Możemy również rozwijać wsparcie dla multi-narzędzia i kombinacji dostępnych opcji dla tego urządzenia chłodzące”

Wszystkie składniki ponad 500 na pojazd ma „trwałość” kontrolowany przez okresowe lub ładowności łożyska są przesunięte w czasie pracy. „W związku z tym, każdy element poddaje się obróbce oddzielnie. Odporność skrajny stan, w przypadku wystąpienia uszkodzeń, takich jak pęknięcia i inne uszkodzenia rozwoju w normalnych kontroli.”


Tworzenie różnych komponentów dla Brad Jones Racing pokazuje jak Edgecam może zaspokoić zróżnicowane potrzeby prostej obróbce dwie osie obrotu centrum kompleksowej obróbki 5-osiowej i zapewnienie pełnej integracji systemów CAD CAM.


< / script>0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 − 17 =