Streszczenie ITM Polskiej w 2016

ITM Polska od wielu lat są przykładem doskonałego zjednoczenia przemysłu, handlu i nauki. Bierze w nich udział prawie 1000 wystawców obecne maszyny i rozwiązania dla przemysłu, takich jak transport, motoryzacji, obróbki powierzchniowej, koleje, spawania, metal, metal, obróbka metali, tworzyw sztucznych, lakierowane lub zdrowia i bezpieczeństwa innowacyjnej.

ITM Polska Ilość innowacji w celu wspierania rozwoju firm, technologii, które są przyszłością przemysłu i maszyn, które są przykładem realizacji najbardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie przemysłu. Tegoroczna edycja targów ITM Polska, którego głównym tematem było „Innowacje dla przemysłu w celu zwiększenia biznesu” jest doskonałą okazją do identyfikacji trendów, które zmienią oblicze nie tylko Polski, ale też światowego przemysłu. Analiza najważniejszych, który poprosił Przemysława Drogi Edgecam Polski.1. Programowanie programu obróbki CNC uwzględnia NC użytku frezowania robotów przemysłowych. Największa Największa stosowanie robotów przemysłowych do obróbki jest możliwe poprzez dostarczenie go z wrzecionem elektryczny lub pneumatyczny połączony z systemem sterującym. Wrzeciono jest włączany i wyłączany z robotem kod sterujący ustanawiający odpowiednią wartość sygnału na wyjściu binarnego, a jego prędkość jest sterowana przez określenie analogową wartość napięcia na kod przypisany do poszczególnych ruchów. To sprawia, że ​​robot jest idealnym rozwiązaniem, aby wspierać nowoczesną i wydajną produkcję. Formowanie za pomocą robotów przemysłowych może zapewnić tańsze i bardziej wydajne alternatywne obrabiarki CNC.


2. Pomiar przeznaczone do obróbki komponenty na maszynie CNC podczas realizacji tego procesu. Największa Największa pomiaru przedmiotu obrabianego na obrabiarce CNC poprzez sond jest wykonywana w celu określenia rzeczywistego położenia obiektu w układzie współrzędnych maszyny CNC. Współrzędne obiektu określonego w załączonym oprzyrządowania i uzyskały wymiary sprawiają, że można je stosować w celu skorygowania przebiegu toru narzędzia na każdym etapie procesu, a więc uzyskanie kształtu przedmiotu, zgodnie z programem obróbka na piśmie. rozwój oprogramowania modułu CAM wyposażona sond pomiarowych, umożliwia stosowanie cykli pomiarowych w obrabiarce bezpośrednio do maszyny CNC. Dzięki temu nie ma potrzeby, aby przenieść elementy obrabiarek CNC do pomiaru położenia, co oznaczałoby nową instalacja, regulacja, lub rozmiar obrabianego elementu pomiarowego zbazowaniem.


3. monitorowanie zużycia narzędzia w dowolnym etapie procesu. Największa i powszechnie stosowana operacja liczenia czasu narzędzia, zwłaszcza w małej produkcji seryjnej, a jednostka jest narażona na wysokie ryzyko. Z jednej strony narzędzie zbyt wcześnie wymiany nie jest całkowicie zużyte nieuzasadnione ekonomicznie, natomiast zbyt późno często skutkuje obniżeniem jakości produktu. Wczesne wykrycie uszkodzenia narzędzia, aby zapobiec straty gospodarcze wynikające z przestojów produkcyjnych lub uszkodzenia sprzętu. Ocena stanu technicznego narzędzia tnącego podczas cięcia jest niezwykle trudne, ale nie niemożliwe. W niedalekiej przyszłości, zdolność do monitorowania zużycia narzędzia na każdym etapie procesu będzie odgrywać kluczową rolę w procesie programowania CNC.

4. kosmosu, zapis w postaci chmury punktów przetwarzania i modelu 3D. Największa Space Exploration Największa opiera się na technice, która pozwala wizualnie pomiaru współrzędnych przestrzennych punktu. Te dane są następnie przechowywane w postaci chmury punktów, która jest dalej przetwarzana za pomocą powierzchni siatki trójkątów, mogą być przechowywane w pliku rozpoznawalny CAM. Modele cyfrowe otrzymane w ten sposób może być wzmocniony, na przykład sterowanych numerycznie obrabiarki, drukarki 3D mogą zostać wykorzystane do formy, która pozwala na przedmioty produkcji masowej lub daje możliwość przebudowy, rozwoju i dalszego leczenia.

Największa
5. Zastosowanie Drukowanie 3D proces prototypowania.

Wiele firm produkcyjnych są często boją się inwestować w kontrowersyjnych, ale interesujących nowych produktów. Ten sam proces produkcyjny realizacji i promocji jest bardzo kosztowne i czasochłonne. Aby się przekonać o potencjalnym sukcesie firmy produkcyjne wykonywać krótkie serie i badania zachowania na rynku. Coraz częściej na tym etapie stosowania technologii szybkiego prototypowania, w tym rosnące znaczenie druku 3D. Za pomocą drukarek 3D można wykonać dowolną liczbę sztuk nowych produktów bez konieczności uruchamiania procesu produkcyjnego. Z prototypów produktów, które mają cechy podobne do tych z końcowego produktu, możemy przeprowadzić rynku przy niskich kosztach, wyeliminować błędy, a następnie podjąć decyzję, aby rozpocząć produkcję. Obecnie materiały drukowane w 3D jest tytanu, polimery silikonowe, metalu, żywice nylonu lub modyfikowane. Naukowcy pracują na przyszłość, można to wykorzystać na dowolny materiał – tworzywo sztuczne, metal, ceramika -. Co będzie można prawdopodobnie zmienić oblicze nie tylko Polski, ale także przemysł globalny


Przemysław Kochan

Edgecam Product Manager, Dyrektor Handlowy Edgecam w Polsce. Autor książki „Edgecam wieloosiowych Frezowanie CNC.”. Ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wdrożeniach oprogramowania Edgecam. Współpracuje z producentami oprogramowania CAD, obrabiarek i obrabiarek CNC. Ma ponad 150 wdrożeń w różnych branżach. Tworzy postprocesory umożliwiają korzystanie z oprogramowania EdgeCAM z praktycznie każdego rodzaju maszyn CNC. Ukończył studia na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechaniki, specjalizującą się w produkcji wspomaganego komputerowo z Politechniki Rzeszowskiej. W prywatnej siebie miłośnik piłki nożnej i sportów ekstremalnych.


Źródło: www.nicom.pl
Kategorie: Archiwum

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
1 + 25 =