Wrocław, listopad 2020. W tym roku firma 3Dconnexion obchodzi 20-lecie pomyślnej działalności w regionie Europy Wschodniej. Produkty SpaceMouse i CadMouse firmy 3Dconnexion to profesjonalne urządzenia peryferyjne, znane z eleganckiej estetyki i trwałości, gwarantujące doskonałą wydajność, precyzję oraz wygodną i ergonomiczną pracę.

W 1993 r., na promie kosmicznym Columbia, po raz pierwszy zastosowano system sterowania 3D do obsługi ramienia robota w przestrzeni kosmicznej, który dał początek pierwszej na świecie myszy 3D, znanej dzisiaj jako SpaceMouse®.

W tym samym czasie założona została firma 3Dconnexion, która opatentowała zastosowany w urządzeniach SpaceMouse unikatowy czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu, umożliwiający płynne i intuicyjne manipulowanie obiektami trójwymiarowymi. Sprawą kluczową było opracowanie rozwiązań, które zapewniają większą wydajność, większą precyzję i większy komfort pracy projektantów i inżynierów, na pierwszym miejscu natomiast firma 3Dconnexion zawsze stawiała najwyższą ergonomię.

W roku 2000 powstała filia 3Dconnexion w Polsce – biuro lokalne obejmujące swoją działalnością ponad 20 krajów i współpracujące z ponad 250 dystrybutorami i resellerami w regionie. Od Czech po Syberię: produkty SpaceMouse i CadMouse to dziś nieodzowne narzędzia pracy dla projektantów i inżynierów z różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny i maszynowy, poprzez sektor medyczny, animację komputerową i architekturę.

Wśród firm z Europy Środkowo-Wschodniej korzystających na co dzień z rozwiązań 3Dconnexion są m.in.: Skoda Auto, General Electric, Pratt&Whitney, Man, ABB, Ceska Zbrojovka, Tatra, Mercedes, Volvo, Porsche Engineering, IKEA, Bosch, Boeing, Airbus, Continental.

„Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 20 lat.”, mówi Mieczysław Trzciński, Dyrektor Handlowy 3Dconnexion. „Przez cały ten czas koncentrowaliśmy się na innowacjach, badaniach i rozwoju oraz inwestycjach, a co najważniejsze, na budowaniu głębokich i opartych na zaufaniu relacji z naszymi partnerami i klientami. Nasi współpracownicy wierzą, że produkty, które codziennie wprowadzamy na rynek, są wartościowe i godne zaufania, a my jesteśmy wdzięczni za ich wsparcie.”

„Udało się również stworzyć utalentowany i zaangażowany zespół, który przyczynił się do naszego sukcesu.”, dodaje z dumą Mieczysław Trzciński. „Z ufnością patrzymy w przyszłość i wierzymy, że ciągle będziemy dostarczać wszystkich projektantów i inżynierów w Europie Wschodniej produkty i usługi najwyższej jakości.”

Z okazji 20-lecia polskiego oddziału 3Dconnexion przygotowało specjalną ofertę na produkty SpaceMouse i CadMouse. Wszystkie modele profesjonalne dostępne są teraz 20% rabatem. Promocja dostępna jest w sklepie internetowym 3Dconnexion, do 2 grudnia 2020. 

O firmie 3Dconnexion

3Dconnexion tworzy najbardziej zaawansowane na świecie, precyzyjne i wygodne urządzenia peryferyjne dla projektantów i inżynierów. Zoptymalizowane pod kątem ponad 300 programów komputerowych, produkty 3Dconnexion pomagają specjalistom z różnych branż wydajniej tworzyć lepsze projekty.

Autor: 3Dconnexion

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
14 × 5 =