Nowości w wersji V14 oprogramowania BricsCAD

Oprogramowanie BricsCAD, którego producentem jest belgijska firma Bricsys NV jest jednym z najlepszych rozwiązań dla programów CAD dostępnych obecnie, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jedynym dystrybutorem oprogramowania BricsCAD w Polsce jest Grupa Vector Software, która sama stara się dostosowywać i rozszerzać oprogramowanie BricsCAD dla potrzeb polskiego rynku i polskich Klientów. Dzięki temu BricsCAD w Polsce cieszy się ogromną popularnością, z oprogramowania korzysta ponad 130 000 użytkowników.

vector artykul 1 (4)

Już od początku 2014 roku dla wszystkich użytkowników dostępna jest wersja BricsCAD V14, która zawiera wiele ulepszeń, będących dużym ułatwieniem w użytkowaniu dla wszystkich projektantów oraz wiele nowości, które pozycjonują oprogramowanie BricsCAD na samym początku listy programów CAD.

Najważniejsze zmiany jakie zostały wprowadzone do programu to nowe polecenia do automatycznego generowania widoków prostokątnych, izometrycznych, a także przekrojów. Widoki są aktualizowane automatycznie, przy zmianie geometrii modelu 3D. Była to jedna z najbardziej poszukiwanych funkcjonalności programu, którą teraz w najlepszej jakości można znaleźć w oprogramowaniu BricsCAD.

vector artykul 1 (1)

Kolejnym istotnym ulepszeniem jakie wprowadzono do oprogramowania BricsCAD i którego wymagali od programu klienci była funkcja nowego narzędzia arkusza blachy, który pozwala tworzyć elementy z blachy w procesie wyciskania profili 2D, a następnie dodawać nowe wywinięcia poprzez wyciąganie krawędzi. Wszystkie operacje modelowania bezpośredniego 3D i wiązań mogą być stosowane do edycji części arkusza blachy. Do wzorów wyjściowych do systemów komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM), elementy z blachy mogą być rozłożone automatycznie, a następnie eksportowane jako 2D. Dwg lub 2D. DXF.

vector artykul 1 (2)

Co najważniejsze nie tylko dla projektantów i inżynierów, ale również dla menedżerów i zarządzających przedsiębiorstwami, oprogramowanie BricsCAD ciągle się rozwija, tworząc udogodnienia nie tylko w samym programie i w jego funkcjach, ale również w jego wspomaganiu, przepływie danych pomiędzy użytkownikami oraz w ramach firmy.

Zaproponowane przez BricsCAD w 2014 roku rozwiązanie w postaci BricsCAD Communicator pozwala doskonale zarządzać dużymi projektami poprzez import i eksport danych 3D pomiędzy głównymi formatami CAD. Wszystkie te udogodnienia sprowadzają się ostatecznie do zmniejszenia kosztów całego projektu, poprawie jego wydajności oraz płynnym informowaniu pracujących nad projektem osób. Projekt jest dobrze zarządzany od początku do końca jego trwania, można wprowadzać zmiany oraz kontrolować jego postępy na każdym etapie. Przejrzysta forma i nieskomplikowane działanie pozwala każdemu na wgląd do projektu oraz analizę jego postępów.

vector artykul 1 (3)

Jednym z najnowszych tworów wspomagających programowanie BricsCAD jest Bricsys TV, dzięki któremu każdy będzie mógł zapoznać się z programem do projektowania, zobaczyć jak on działa oraz razem z nim poznawać ten program oaz projektować. W barwny i humorystyczny sposób, za pomocą ciekawych samouczków, zabaw i historii Bricsys NV dba o dalszy rozwój branży CAD oraz samego programu, inspiruje oraz zachęca do współtworzenia oprogramowania. Filmy na Bricsys TV nie są przygotowane jedynie przez Bricsys ale także, między innymi, przez Ralph’a Grabowskiego, redaktora upFront. eZine oraz autora kilkuset artykułów i książek. Celem takiego zróżnicowania autorów było spojrzenie na Bricsys TV kompleksowo, ale oczami klientów, którzy nie tylko dobrze znają oprogramowanie BricsCAD, ale dopiero się z nim zapoznają i rozpoczynają swoją przygodę i karierę z projektowaniem. Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy będą korzystać z oprogramowania BricsCAD.

Grupa Vector Software jako dystrybutor BricsCAD w Polsce, oferuje swoim Klientom ciekawe promocje na zakup oprogramowania. Zapraszamy do odwiedzania strony dystrybutora http://www.vectorsoft.pl/oferta/oprogramowanie-cad-bricscad i zapoznania się z aktualnościami dostępnymi również na Facebooku.

vector artykul 1 (5)

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top