Inteligentne tworzywa sztuczne smart plastic od igus® na targach Mach-Tool 2016!

Jeżeli posiadają Państwo obrabiarki, stoisko firmy igus jest koniecznym punktem do odwiedzenia na mapie targów Mach-Tool 2016, aby dowiedzieć się więcej na temat e-prowadników przewodów do każdego ruchu, przewodów do połączeń ruchomych, łożysk ślizgowych i przegubowych oraz łożysk liniowych stosowanych w branży obrabiarek.

1

Tworzywa smart plastics przekazują informacje o swoim stanie podczas rzeczywistego użytkowania. Podłączone w sieć ułatwiają proaktywną konserwację, co przekłada się na wyższą wydajność maszyn i całego zakładu produkcyjnego klienta. Produkty firmy igus poinformują kiedy potrzebują wymiany lub konserwacji. Na stoisku igus® oczekiwać będą na Państwa inżynierowie, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wręczą drobny upominek.

3

Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ulicy Głogowskiej 14 w Poznaniu, między 7 a 10 czerwca, a firmę igus można spotkać na stoisku 106 w hali 5G.

Produkty igus do sektora obrabiarek to:

-długa żywotność i najniższa awaryjność
-największe możliwe prędkości oraz przyspieszenia
-odporność na korozję, brud, pył węglowy, środki chemiczne oraz bardzo niskie i wysokie temperatury
-integracja wszystkich mediów ( energia, dane, węże hydrauliczne
i pneumatyczne)
-możliwość łatwego rozbudowywania dzięki modułowej konstrukcji

2

Podczas targów odbędzie się również rozstrzygnięcie polskiej nagrody vector®, która chce uhonorować wyjątkowe i interesujące aplikacje z wykorzystaniem e-systemów zasilania. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Konferencji Prasowej przy Alei Lipowej we wtorek 7 czerwca o godzinie 14:30. Podczas ceremonii odbędzie się również losowanie 3 zestawów gadżetów.

Więcej na temat konkursu vector® www.igus.pl/vector

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top