AOC zaprasza na gamescom

Gamescom to jedne z największych targów związanych z przemysłem gier wideo. Są organizowane nieprzerwanie od 2009 roku. Zeszłoroczna edycja zgromadziła w sumie 345 tysięcy zwiedzających na 193 tysiącach metrów kwadratowych.

AGON

W trakcie targów odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć na żywo wszystkie modele AOC z serii AGON; w tym również monitory, które jeszcze nie zostały zapowiedziane, np. model o przekątnej 35 cali. Chętnych zapraszamy do Koelnmesse w Kolonii, do hali 5.1 na stanowisko B-060. Targi trwają od 17 do 21 sierpnia br, przy czym 17 sierpnia jest dniem przeznaczonym dla prasy. AOC zaprezentuje również po raz pierwszy prototyp autorskiego systemu rzeczywistości wirtualnej (VR).

Seria AGON
Monitory AGON to seria produktów, które AOC dedykuje graczom. Do tej pory zostały zaprezentowane cztery modele. Dwa 27-calowe i dwa 24-calowe, wszystkie o rozdzielczości QHD (2560×1440 px).

unspecified

AG271QX oraz AG241QX wykorzystują matrycę TN ze wsparciem dla AMD FreeSync
i odświeżaniem 144 Hz. Modele AG271QG i AG214QG obsługują NVIDIA G-SYNC oraz zapewniają odświeżanie na poziomie 165 Hz. Pierwszy został skonstruowany w oparciu o matrycę IPS, a drugi wyposażono w matrycę TN.

źródło:www.sarota.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top