ruch Innovative Plastics międzynarodowa nagroda dla projektu.

Produkty Trzy igus nabył nagrody za innowacyjny projekt systemu Triflex CSR prowadnic używanych w systemie robota, usuwania zewnętrznej osłony CFRIP dla Chainflex oraz system do mocowania przewodu słuchawkowego w niektórych lub we e kości. Ostatni wymieniony produkt przekonał jury, chociaż nie jest to typowe rozwiązanie w branży igus’a. Tak więc, liczba międzynarodowych nagród wygranych przez produkty firmy igus w 1987 roku osiągnął 35.

W trakcie rozwoju produktu poruszającego specjaliści plastiku nie tylko przeciwko stałej przemodelowanie właściwości materiałów, ale również w rozwoju nowoczesnego wzornictwa. Aby zwiększyć trwałość, zapewniają możliwość wdrożenia nowych aplikacji lub zmniejszyć koszty instalacji. Zatem produkty zostały przyznane iF Design Award 5300 i pokonać innych konkurentów. Nagrody te przyznawane są od 1954 roku i są w największym, a także największą liczbę głównych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.


Bezpieczny i elastyczny system Triflex ekstrakcja RSE Największa Triflex RSE pozwala kabel routingu dla robotów przemysłowych do przenoszenia przedmiotów, takich jak nity lub śruby, zapewniając jednocześnie oszczędności. System zapewnia minimalny promień gięcia przewodnika TRIFLEX wymiarów ruchomej i zapobiegania tworzeniu się pętli. Węże rozpraszać automatycznie prowadzić wózek. Światłowodu z tworzywa sztucznego tory żadnego ruchu robota i charakteryzuje się łatwością montażu i linii do napełniania.


Zasada zdejmowania powłoki zewnętrznej kabli Chainflex CFRIP Największa CFRIP igus szybki montaż poprzez rozwiązywanie „suwaka”. Chainflex Kable mogą być otwarte w ciągu kilku sekund ciągnących łączy osadzonych w płaszczu. Jedyny system, aby usunąć zewnętrzną obudowę na kabel ruchu jest idealny do długich dystansach i nigdy przyczyną uszkodzenia żyły, nawet w bardzo dynamicznych ruchów. Kurtka może być otwierany za pomocą linki do wymaganej odległości i łatwo usunąć z kablem, bez żadnych dodatkowych narzędzi. Gdy instalacja rur mogą być zapisane w ten sposób 50% czasu.


Nowy igus adres kości plątanina kabli Największa e-Bone nie jest to standardowy zakres igus, ale nadal jest plastyczny produkt korzysta z silnika, który został rozpoznany jury iF design , splątane kable słuchawek są częstym przez nich prawie każdy problem użytkownika. Jest w trakcie transportu lub użytkowania, prędzej czy później, końcówki kablowe plątają węzły są tworzone. igus e kości stanowi eleganckie rozwiązanie zapewnia zarówno elastyczność i trwałość. Słuchawki drutowe E na kości i bezpiecznie zamontowany na odpowiedniej siatki każdej kieszeni za pomocą płaska. Podczas użytkowania, kabel można łatwo rozwijać ultralekki i e-bone bezpiecznie wisi na kablu, nawet podczas ruchu, co jest typowe dla igus.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
58 ⁄ 29 =