Po generacji ścieżek za pomocą oprogramowania CAM i po treningu na podstawie programu CNC, maszyny CNC można uruchomić. Istnieje jednak ryzyko, że program automatycznie tworzy zły, a kiedy zaczyna kolizji z narzędzia lub uchwytu przedmiotu obrabianego.


W związku z tym przygotowaliśmy seminarium „aby określić prawidłowe dane wyjściowe”, która odbędzie się 22 stycznia o godz. 9.00

W tym seminarium, na przykład ZW3D CAD / CAM pokazy

  • Przykładowe zabiegi prądotwórcze.

  • Definicja maszyny
  • Różne sposoby tworzenia plików wyjściowych
  • Określanie obróbka baz pliku wynikowego
  • kod walidacji generowane

seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja na seminarium on-line może być wykonana strona nanaszej: Wydarzenia ZW3D CAD / CAM Istnieją dwa sposoby, aby sprawdzić poprawność działania utworzony. Pierwszym z nich jest Szybkie sprawdzenie , przez który użytkownik może widzieć położenie narzędzia i jego pomocy z góry określonego toru w wybranym punkcie, jak to przedstawiono poniżej.


-5488 WP-aligncenter pełnym rozmiarze Innym sposobem sprawdzenia działania w ZW3D CAD / CAM weryfikacja stałe . stałe weryfikacyjny jest symulacja usuwania materiału z góry określonego półwyrobu. Takie opcje weryfikacji umożliwiają wizualną reprezentację materiału pozostałego po autoryzacji operacji lub kolizji z modelem segmentu docelowego.


„ZW3D_NC_2 „ZW3D_NC_3 W celu dokładnego potwierdzenia wygenerowany program NC, mogą korzystać z zewnętrznych programów do symulacji kodów NC, takich jak EUREKA. oprogramowanie do symulacji tworzy uproszczony model całej maszyny. Model symulacyjny wprowadzono kinematyka maszynowej, możliwość przemieszczania się jako pojedyncze elementy.


Gdy NC symulacja programu oprogramowanie Eureka polecenia oparte na język porusza programowe poszczególnych elementów ruchomych modelu maszyny. Symulator może załadować modeli brył narzędzia i formy wstępnej definicji. Po uruchomieniu program wyświetla symulacji procesu usuwania materiału, podczas gdy materiały narzędzie do wykrywania kolizji i innych elementów w maszynie roboczej. Kolizje przepuszczając Program obejmuje również narzędzia w szybkim przepływie materiału (zazwyczaj realizowanego polecenia G00). Symulator przedstawiono poniżej urządzenie mielenie.


„ZW3D_NC_4 program Eureka daje możliwość nie tylko do wykrywania kolizji, ale również symulowane edycji programu. Użytkownik w żądanym miejscu w programie, można dodać dodatkowe polecenia, zmienić położenie, nachylenie, a nawet kontrolować oś narzędzia w przypadku pięciu osiach symulacji obrabiarki i ramion robota.


. Korzystanie edycji NC programu Eureka oraz automatyczne generowanie kodu NC ZW3D CAD / CAM Program może przynieść wiele korzyści


. Na przykład, użytkownik może łatwo tworzyć ZW3D zabiegi programów NC przy trzech lub nawet dwie osie przejściu narzędzia po z góry określonym wzorem (patrz poniżej)


-5492 WP-aligncenter pełnym rozmiarze „ZW3D_NC_6 -5494 WP-aligncenter pełnym rozmiarze Bartosz Kilian Mistrz 3D

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 × 29 =