Navíc Optymalizacja i przyspieszyć proces projektowania platform wiertniczych i obiektów przemysłowych w oparciu o Autodesk

Warszawa, 23 lutego 2015 – polskiego navíc jednoczy inżynierii oprogramowania w oparciu o ostatnie pakiety Autodesk, w tym Autodesk Product Design Suite i Autodesk Design Suite Roślin. Zintegrowane wykorzystanie szerokiej gamy narzędzi pozwoliło na przyspieszenie realizacji projektu i zmniejszyć ryzyko błędów. CADSOFT oprogramowanie dostarczane przez autoryzowany partner Autodesk.
Projekt modernizacji głównego dźwigu na platformie


Navíc Inżynieria Polska jest ważnym rynkiem studio projektowe wielosektorową realizacja projektów przemysłowych dla klientów w Polsce i Norwegii. Główne obszary działania głównie w górnictwie, łącznie z olejem i konstrukcji nbsp; potrzebuje platform wiertniczych u wybrzeży Norwegii, przemyśle metalurgicznym, ropy i gazu oraz budownictwa. 60 osobowy zespół specjalistów w dziedzinie budownictwa, inżynierii, rurociągów przemysłowych, inżynierii procesowej, HVAC, elektrycznych i automatyki. Prace zespołu wspierającego rozwiązania Autodesk, w tym Product Design Suite, AutoCAD Roślin 3D Autodesk Factory Design Suite, Navisworks.


Autodesk Product Design Suite jest stosowany głównie w projektowaniu wiercenie wiertnice, w tym, między innymi, platformy, mosty, urządzenia mechaniczne, dźwigi, konstrukcji stalowych, rur i przewodów , Autodesk Inventor pozwala sprawdzić faza prototypu cyfrowego, dokładność proponowanych rozwiązań. „Z naszego punktu widzenia, to jest bardzo ważne, aby szybko tworzyć i wyświetlać film pokazujący jak różne urządzenia platformę” – mówi Łukasz Misiak, lider dyscypliny, Navíc Inżynieria Polska

.


Projekt modernizacji głównego dźwigu na platformie


W 2013 navíc Inżynierii Polsce postanowił uzupełnić swoje rozwiązania dla Autodesk Design Suite dla roślin rozwiązanie projektowania zaawansowanych rur przemysłowych. „Przy wyborze ważna była łatwość obsługi, rdzeń 3D Autodesk AutoCAD Zakład Roślin Design Suite jest naszym zdaniem intuicyjnym programem i wewnętrznej integracji pomiędzy różnymi Autodesk” – mówi Grzegorz Dembski, właściciel instalacji laboratorium Inżynieria i energia Navíc Polska.


Zakład Autodesk Design Suite został wdrożony w navíc w bardzo szybkim tempie. Ze zdolnością do projektowania i wizualizacji 3D znacznie uproszczony w komunikacji z partnerami zewnętrznymi. inżynierowie navíc dość szybko zdominowały możliwości nowego narzędzia. Niektóre części projektu, takie jak środki mechaniczne (takie pojemniki.) Są zaprojektowane w programie Inventor, co ułatwia dodawanie ich do instalacji. Coraz więcej firm oferuje także trójwymiarową parametryczne modele swoich urządzeń, co znacznie przyspiesza projektowanie.„systemy konstrukcyjne navíc o bardzo wysokim stopniu skomplikowania rozwiązań Autodesk pomaga nam możliwość identyfikacji kolizji na etapie projektowania cyfrowego prototypowania, który. . co za tym idzie, zmniejszyć koszty instalacji „- mówi Grzegorz Dembski, szef ośrodka laboratoryjnego i energii Navíc Inżynieria Polska


Analiza instalacji jest złożony w navíc użyciem Autodesk Navisworks®. Takie rozwiązanie pozwala na weryfikację procesu montażu i projektowania w celu identyfikacji potencjalnych zagrożeń. Pozwala także na sprawdzenie całego projektu i ułatwiają analizę obszarów detekcji kolizji, w którym powstały. najprostszym komunikacja jest również ważne – zarówno w. Zespół i inwestor, który bezpośrednio przekłada się na wyższą wydajność i lepszych relacji pomiędzy partnerami inwestycyjnymi. O Navíc Inżynieria Poland Sp z o.o. ..

Navíc o.o. Inżynierii Poland Sp. Jest to ważny rynek wielosektorową biuro projektowe realizacja projektów przemysłowych dla klientów w Polsce i Norwegii. Główne obszary działalności urzędu jest przemysł hutniczy przemysł naftowy i gazowy oraz budownictwo. biuro grupa Navíc Polski Poznań został otwarty w roku 2005. Obecnie firma posiada 60 pracowników, z czego 40 z nich to inżynierowie rozwijające projekty w Polsce i za granicą. Poznański zespół projektu polega mechanicznych odcinków rur i przewodów rurowych, procesów odpowiedzialnych przemysłowej instalacji wodociągowej, elektrycznych i konstrukcyjnych. Polska Navíc Inżynieria realizuje projekty w dwóch obszarach: wiertnice w norweskim wielu klientów na rynku przemysłowym Polskiej oraz projektów, jak np .. WKG Trading Sp z oo, KGHM, Orzeł Biały SA, PKN Orlen Eko Sp oo, Exalo Drilling SA. Więcej

O CadSoft

Firma posiada specjalizacje statusu CADSOFT Autodesk Gold Partner w dziedzinie architektury i budownictwa, inżynierii mechanicznej, oraz mediów i rozrywki. Ma Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk, ATC, który odbywa się szkolenie dla wybranych produktów Autodesk, aw środku egzaminów certyfikacyjnych Autodesk ACC wykonane z wybranych certyfikowanych programów.


O Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno dla projektantów, inżynierów, architektów i grafików, studentów i hobbystów korzystać z oprogramowania Autodesk do wyzwalania kreatywności i rozwiązywania problemów projektowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie autodesk.com, autodesk.pl lub Twitter (@autodesk).


Źródło: Autodesk

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 ⁄ 13 =