Wielu producentów, szczególnie w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw, świadom jeszcze kompletnej niż możliwości, które dają im nowoczesne technologie skróconych CAx (CAD, CAM, CAE, CNC CIM, RP, RE, VR itd.). Twój udział jest również rosnące zainteresowanie innowacyjnymi technologiami?


PIAP – współorganizator zwiększonej automatyzacji Polska i Automaticon pomiaru i ProCAx Stowarzyszenia, mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w targach, który obejmuje cały łańcuch technologiczny ” od pomysłu do produktu końcowego. ”


. CAx Innovation – Międzynarodowe Targi i Computer Aided Design, szybkiego prototypowania i produkcji

próbka obejmuje cały obszar technologii i narzędzi komputerowego wspomagania projektowania CAD produkcji cam , obliczenia inżynierskie , strong obrabiarka CNC CNC zintegrowania produkcji CIM szybkiego prototypowania części i narzędzi RP / RT (drukarka 3D), inżynierii odwrotnej RE (3D) skanery i wirtualna rzeczywistość VR.

Targi odbędą się w dniach 20-23 marca 2012. Centrum EXPO XXI w Warszawie Street. Prądzyńskiego 12/14.

Organizacja targów w Warszawie, w bezpośredniej bliskości tej prestiżowej imprezy Automaticon & nbsp zapewnia wysoką; Napływ turystów i jest doskonałą okazją do promowania swojego biznesu. I NBSP; Impreza słychać w mediach, prasie lub w Internecie.


Cechą targów jest jego złożoność – nie dlatego, że nie ograniczają się tylko do oferty powierzchni wystawienniczej. Targom towarzyszyć będą liczne sesje konferencji i seminariów organizowanych przez ProCAx . Więcej niż rozsądnym udziałem przedstawicieli renomowanych firm, które oferują produkty, które stanowią naturalną linię technologiczną koncepcji / projektu do wytworzenia produktu końcowego jest to doskonała okazja do nawiązania trwałych relacji biznesowych.


Źródło: ProCAx
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
11 − 1 =