Kiedy SpaceClaim została przejęta przez ANSYS wiosną 2014 roku, wiele osób martwi się o przyszłość programu SpaceClaim. Potencjał wzrostu nowych rynków i poprawy nagle stał się bardzo bogaty i zasadniczo nieograniczony. Na początku rozwoju idei przedstawionej w formie ANSYS SpaceClaim 2015 , co oznacza marka ANSYS SpaceClaim, który został pozytywnie doceniony przez wielu użytkowników. silny nazwa, takich jak marki ANSYS gwarantuje również wysoki poziom wydajności i innowacji w tworzeniu oprogramowania do modelowania 3D.


Dzisiaj jest już prawie rok od historycznego nabycia ANSYS dumą ogłosił wydanie z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) dla pakietu ANSYS SpaceClaim 2015. Użytkownikom chwili można zobaczyć i czuję, że jest to szczególny problem; wyraźnie pokazuje, że ANSYS SpaceClaim będą dalej rozwijane i będą dostępne dla wszystkich użytkowników w wielu różnych zastosowaniach.


SpaceClaim_Splashscreen_0215_650x400

Przygotowanie – Produkcja

ANSYS SpaceClaim wprowadzono w ostatnich latach, w celu umożliwienia tworzenia narzędzie zakrzywiony profil obejmujący walcowanie (profil krzywej) tworząc ścieżkę do prowadzenia narzędzia podczas wykonywania operacji toczenia. Obecnie narzędzie zostało rozszerzone i dalsze operacje nośnikach, takich jak występy lub podcięcia, części szczeliny (puste). Jest to jeden z najlepszych przykładów jak ANSYS SpaceClaim wysłuchać oczekiwań przez użytkowników jednocześnie wspierać zespoły dostarczanie narzędzi obróbczych zredukować przestoje wymagane do wykonywania określonych zadań w warsztacie.


Projekt Koncepcyjny

Od lat użytkownicy nie próbował importować obrazy i konwertować je do geometrii. Wielu z nich z pewnością docenią, że ANSYS SpaceClaim 2015 z dodatkiem Service Pack 1 ma obrazu wektoryzacja narzędzie, które pozwala na konwersję obrazów do przydatnych krzywych, które mogą być traktowane jako te, które powstały bezpośrednio w oknie programu. Potwierdza dodano więcej rozszerzenie funkcjonalności programu w kierunku SpaceClaim zaprojektować oszczędny bez tworzenia pętli.


Drukowanie 3D

praca na oczek sieci może dokonać człowiek prawdziwy ból głowy w branżach produkujących przyrostową Praz drukowanie 3D. W przeszłości, naprawia uszkodzone geometrii, które są połączone ze sobą wiele krawędzi było bardzo uciążliwe i często musiał zrobić ręcznie. Od teraz ANSYS SpaceClaim 2015 SP1 ma dedykowane narzędzia do automatycznej naprawy plików oczek. Również dodaje nową funkcję do tworzenia modeli cienkościennych napełniania typu, co jest dobre wieści dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oszczędność materiału, lekki model lub chciałbyś po prostu przyspieszyć proces druku 3D.


CAE Symulacja

SpaceClaim zawsze była bardzo przydatna jako post-procesor do symulacji CAE. Teraz marki przez użytkowników ANSYS marki mogą spodziewać się w analizie istotnych usprawnień. Jednym z tych usprawnień w ANSYS SpaceClaim 2015 SP1 jest użycie narzędzia Zaznaczanie zasilania (np. Wybrać kilka / wszystkie obiekty za pomocą jednego przycisku) w poszukiwaniu i filtrować grubości centralnej powierzchni (powierzchniach środkowych) lub filtrowanie wiązki (wiązek), aby utworzyć ich profile, wszystko w celu jeszcze szybciej trasę od modelu analizy.


I wiele więcej …

Istnieje wiele innych ulepszeń, takich jak między wsparciem dla języka holenderskiego, węgierskim i rosyjskim. To znacznie poprawiło Internetowe narzędzia do współpracy zawarte w LiveReview modułu, dzięki czemu sesje internetowe mogą być przechowywane lepiej pokazać i opisać modele SpaceClaim.


Źródło: 3dspace.pl

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
2 × 3 =