ZWCAD Architecture i Mechanical 2018

Zbudowana na ZWCAD 2018 zarówno wersja Architecture oraz Mechanical posiada dodatkowy moduł branżowy zawierający specjalizowane narzędzia.

Zoptymalizowane pod kątem możliwości i stabilności, ZWCAD Mechanical & Architecture 2018 zapewnią Ci znakomite narzędzie do pracy.

 

ZWCAD Mechanical 2018

Biblioteka szkiców & części

Wspiera międzynarodowe projektowe standardy i zawiera rosnąca bibliotekę standardowych części

Dedykowane narzędzia do rysowania

Zawiera specjalne narzędzia dla wielu aspektów inżynierii mechanicznej i procesu projektowania, takie jak np. generator wałów, pasowania, chropowatość powierzchni, BOM oraz normalia mechaniczne.

Zaawansowane wymiarowanie

ZWCAD Mechanical 2018 zapewnia elastyczne i zaawansowane funkcje wymiarowania wraz z funkcją automatycznego rozmieszczania.

Zestawienia materiałów z powiązanymi odnośnikami

Asocjatywne zestawienia materiałów wraz z odnośnikami pozwalają na szybkie rysowanie „balonów”, ich układanie i zmianę numeracji pozycji, które to następnie zaktualizują się w tabeli zestawienia.

ZWCAD Architecture 2018

Rysowanie w 2D, tworzenie w 3D

Projektuj w 2D, przełączaj widok i wszystkie komponenty mogą być przeglądane w widoku 3D.

Parametryczne komponenty dla budownictwa

Belki, płyty i kolumny można tworzyć za pomocą określonych narzędzi. Takie obiekty parametryczne można edytować, klikając dwukrotnie lub z palety właściwości.

Wersje branżowe Architecture oraz Mechanical bazują na wersji ZWCAD 2018, zatem posiadają wszystkie nowości wdrożone do podstawowej wersji ZWCADa:

Nowy, ciemniejszy interfejs

Niższa jasność i wyższy kontrast poprawiają komfort wielogodzinnej pracy – zmniejszając zmęczenie wzroku, nowy interfejs współgra ze współczesnymi standardami i jest przyjazny dla użytkownika.

Ulepszona personalizacja interfejsu Użytkownika

ZWCAD 2018 posiadanie nie tylko wstążkowy interfejs jak do tej pory, ale teraz obsługuje również możliwość dostosowywania pasków narzędzi menu, skrótów klawiaturowych, i menu prawego przycisku myszy. Co więcej, częściowe CUI pozwala użytkownikom i programistom tworzyć własne wstążki w programie.

 Szybszy i stabilniejszy

Wydajność rysowania oraz stabilność ZWCAD 2018 została znacznie zwiększona w porównaniu do poprzedniej. Osiągnięto to między innymi za pomocą zautomatyzowanej procedury testowej programu.

Nowe funkcje i ulepszenia

W wersji 2018 pojawiło się wiele nowości i ulepszeń – czytaj więcej.

 Lepsze API, więcej aplikacji

ZWCAD 2018 obsługuje interfejsy LISP, VBA, ZRX i .NET, w obecnej chwili dostosowano już większość aplikacji dodatkowych.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top