ZW3D 2011

Najnowsza wersja: 2011

Wersja językowa: Polska, Angielska

Platforma systemowa: MS Windows XP, Vista, 7

Producent: ZWCAD SOFTWARE CO., LTD.

Adres internetowy: www.cadcamsoft.pl

Rodzaj systemu: CAD/CAM

 

ZW3D  CAD/CAM to  w pełni parametryczne oprogramowanie, które zapewnia możliwość projektowania powierzchniowego i obiektowego. Jest to profesjonalne narzędzie dla inżynierów, które pozwala sprawdzać poprawność rysunków i modeli zaprojektowanych w ZW3D lub innych systemach CAD.

ZW3D składa się z 3 modułów:

Moduł ZW3D Standard to podstawowe edytowanie powierzchni, wyciągnięcie po ścieżce, profilach, sprawdzanie przenikania, naprawianie modelu, oraz konwertowanie obrazów na elementy szkicu .  W oprogramowaniu są również dostępne zaawansowane techniki modelowania złożeń, widok rozstrzelony, oraz modelowanie od góry.

Moduł ZW3D Professional

Program automatycznie oddziela rdzeń i matrycę dzięki narzędziom do projektowanie form wtryskowych. W module tym również są dostępne  narzędzia do pracy z chmurą punktów, oraz biblioteka PartSolutions.

Moduł ZW3D Premium CAM pozwala na:

  • frezowanie od 2 do 5 osi,
  • technik obróbki i usuwanie naddatku materiału  pozwalają na kompleksowe frezowanie  3D,
  • taktyki frezowania 2-osiowego stwarzają  dużo możliwości ustawień ścieżki narzędzia,  z uwzględnieniem  obróbki zgrubnej i obróbki wykańczające powierzchnie,
  • operacje frezowania 3-osiowe wyposażono w dużą liczbę gotowych do wykorzystania ścieżek narzędzia, bazujących na różnych algorytmach pozycjonowania narzędzia,
  • widocznym rezultatem jest wzrost produktywności i zwiększenie jakości.

Zestawienie modułów:

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top