Wiodący dostawcy SOLIDWORKS w Polsce rozszerzają ofertę

CADWorks i SOLIDEXPERT dostawcami drukarek 3D VSHAPER

Autoryzowani dystrybutorzy popularnego SOLIDWORKS`a – CADWorks i SOLIDEXPERT, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie prototypowaniem w oparciu o przygotowane projekty CAD, rozpoczęli współpracę z firmą Verashape z Rzeszowa – producentem drukarek 3D VSHAPER.

7

Zarówno CADWorks jak i SOLIDEXPERT od wielu lat optymalizują procesy komputerowego projektowania przemysłowego w wielu przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Świadczą usługi dla firm zainteresowanych uproszczeniem, usprawnieniem i redukcją kosztów opracowania produktu. Krąg klientów dystrybutorów SOLIDWORKS`a stanowią zarówno specjaliści prowadzący samodzielną działalność projektową, jak i duże przedsiębiorstwa o skomplikowanej strukturze procesów biznesowych.

Solidni partnerzy
Ta różnorodność branżowa i związane z nią specyficzne potrzeby Klientów, doprowadziły obie firmy do decyzji o rozszerzeniu portfolio produktowego o drukarki 3D, które pozwolą na kontynuację prac projektowych prowadzonych w oprogramowaniu SOLIDWORKS.

Wojciech Marchewczyk

Wojciech Marchewczyk

Decyzja o rozpoczęciu ścisłej kooperacji z Verashape podyktowana była chęcią kontynuacji dotychczasowej współpracy pomiędzy naszymi firmami. Pracownicy CADWorks pracowali bowiem przy budowie pierwszych modeli drukarek VSHAPER, a teraz wspierają pracowników firmy Verashape w procesie ich projektowania w oparciu o oprogramowanie SolidWorks. Nie jest to rewolucja, a raczej ewolucja, w której wybór partnera był oczywisty – mówi Wojciech Marchewczyk, Dyrektor Zarządzający w CADWorks.

Krzysztof Baran

Krzysztof Baran

Z kolei Krzysztof Baran, Marketing Manager w SOLIDEXPERT podkreśla: Współpracując z ponad tysiącem przedsiębiorstw w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem oczekiwań działów konstrukcyjnych i technologicznych. Coraz częściej wśród definiowanych wymagań pojawiają się te, dotyczące precyzyjnego prototypowania. Wsłuchując się w potrzeby rynku, oferujemy rozwiązania VSHAPER, aby móc jeszcze lepiej odpowiadać na wyzwania jakie stawiają przed nami nasi klienci.

Partnerstwo zobowiązuje
Firma Verashape pracuje obecnie nad rozwojem sieci sprzedaży drukarek 3D, prowadząc rozmowy z potencjalnymi resellerami zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Firmy rozpoczynające przygodę z drukiem 3D w kanale partnerskim VSHAPER, mogą liczyć na szkolenia produktowe i wsparcie merytoryczne na każdym etapie procesu sprzedaży.

5

Kilka tygodni temu nasz zespół, został przeszkolony przez pracowników Verashape. Szczególnie cenimy sobie przygotowanie, wiedzę merytoryczną i pasję jej przekazywania. Zespół VSHAPER to wyjątkowi entuzjaści technologii druku 3D – dodaje Krzysztof Baran z SOLIDEXPERT.

Cieszy nas fakt, że firmy o tak bogatym doświadczeniu w projektowaniu i optymalizacji procesów produkcji, decydują się na polecanie naszych drukarek. Zapewniamy im wsparcie merytoryczne i dokładamy wszelkich starań, aby drukarki VSHAPER dotarły wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja drukowania przestrzennego – mówi Tomasz Szymański, Założyciel i Prezes Verashape.

6

Obecność CADWorks i SOLIDEXPERT w sieci dystrybucji drukarek VSHAPER otwiera przedsiębiorstwom nowe możliwości dotarcia do klientów poszukających funkcjonalnych i zintegrowanych rozwiązań.

Z satysfakcją obserwuję rozwój dostawców SOLIDWORKS w Polsce, który odbywa się na płaszczyźnie wzbogacania oferty i współpracy z dostawcami sprzętu wspomagającego prototypowanie i wytwarzanie. Idea SOLIDWORKS jako systemu przyjaznego i w pełni konfigurowalnego jest siłą napędową sprzedaży nie tylko w Europie, ale na całym świecie – podsumowuje Axel Spitzer, Dyrektor Sprzedaży SOLIDWORKS w Europie Centralnej.

źródło: www.verashape.com

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top