Webinarium HyperXtrude Usprawnianie procesu produkcyjnego wytłaczania tworzyw

HX04

W dniu 25. marca 2014 o godz. 10.00 softPROGRESS zaprasza na webinarium dotyczące usprawniania procesów przygotowania produkcji dzięki wykorzystaniu danych konstrukcyjnych 3D CAD w symulacji procesu wytłaczania tworzyw.

Podczas webinarium postaramy się pokazać:

• optymalizację konstrukcji

• wizualizację warunków przepływu materiału przez kanały głowicy

• identyfikację błędów konstrukcyjnych zanim staną się one kosztownym problemem

• przykłady symulacji pracy głowic do profili pełnych, półpełnych, otwartych, wielootworowych, z wykorzystaniem wkładek metalowych, etc.

Obszarem zastosowania rozwiązań do symualcji procesów PTS jest cały proces przygotowania produkcji wyrobów z tworzyw. Cechą wspólną wszsytkich oferowanych rozwiązań do symualcji jest to, że w każdym z tych procesów przetwórstwa tworzyw symulacje mogą dotyczyć tych samych faz przygotowania produkcji:

• Optymalizacji konstrukcji wyrobu

• Optymalizacji konstrukcji narzędzia

• Optymalizacja parametrów procesu

HyperXtrude to kompletny pakiet przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw, metali (aluminium, miedzi i ołowiu) i ceramiki. HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe.

Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja. Ilość miejśc ograniczona.

Prowadzący: Kimon Afsaridis, Altair Engineering

Możesz się zarejestrować TUTAJ>>

Zapraszamy!

Każdy uczestnik webinarium dostaje bon rabatowy uprawniający do otrzymania tzw. Maintenance na 2 lata w cenie 1 roku pod warunkiem kupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do 30.06.2014.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top