VSHAPER na targach METAVAK w Holandii

Popularne w Holandii targi METAVAK to wydarzenie poświęcone tematyce przetwórstwa metalu, na którym corocznie spotykają się przedstawiciele branży odlewniczej, obróbki metalu oraz rynku wtórnego maszyn. Podczas tegorocznej edycji targów, które odbędą się w dniach 1-3 listopada w Gorinchem, rozwiązania druku 3D VSHAPER zaprezentuje firma Vekashape.

metavak

Targi METAVAK dają możliwość wymiany doświadczeń oraz rozmów z partnerami handlowymi z całego świata. Stanowią również doskonałą okazję do prezentacji nowych produktów, innowacji i efektów ich wdrożeń. Coraz bardziej popularna w branży odlewniczej i obróbki metalu technologia druku 3D, zostanie przybliżona uczestnikom targów dzięki firmie Vekashape – oferującej rozwiązania VSHAPER na rynku holenderskim.

Cieszy nas fakt, że dzięki współpracy z firmą Vekashape nasze rozwiązania będziemy mogli zaprezentować podczas targów METAVAK. Po wprowadzeniu naszych drukarek na rynek holenderski oraz uruchomieniu holenderskiej wersji językowej strony VSHAPER czas na kolejny krok – obecność wśród potencjalnych Klientów – mówi Jacek Wach, Marketing Manager w Verashape.

Rozwiązania VSHAPER będzie można obejrzeć na stoisku nr 154.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top