VISI Analiza – pobierz dokumentacje

visi-analiza-1Pobierz kolejną część dokumentacji technicznej, która szczegółowe zagadnienia odnośnie analizy konstrukcyjnej modelu, definiowania linii i powierzchni podziału oraz utworzenia części stemplowej i matrycowej narzędzia.

Dokumentacja VISI Analiza została sporządzona dla Państwa potrzeb w celu umożliwienia bardziej wydajnego korzystania z oprogramowania VISI.

Zapoznanie się z dokumentacją daje projektantowi możliwość efektywnego korzystania z zaawansowanych funkcji zawartych w tym module.

Pracując z plikami importowanymi z innych systemów zależy nam na jak dokładniejszym odwzorowaniu powierzchni. Moduł ten zawiera szereg poleceń do porównania powierzchni, czy określenia rozkładu grubości na modelu. Daje to możliwość określenia w którym miejscu mogą powstawać zapadnięcia, mowa tu jest o lokalnych przyrostach grubości.

Ważną funkcjonalnością modułu jest również możliwość analizy pochylenia ścian modelu konstrukcyjnego, co zapewni nam konstrukcję prawidłowego narzędzia, a tym samym umożliwi uwolnienie wypraski z formy wtryskowej.

VISI Analiza jest modułem uzupełniającym dla wszystkich modułów zarówno dla modelowania, jak i dla modułów konstrukcyjnych (Mould, Progress). Aby pobrać dokument kliknij tutaj (http://www.visicadcam.pl/analiza)

visi-analiza-6 visi-analiza-5 visi-analiza-4

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top