VAFA – Konferencja Visual Art Film Animation w Warszawie

vafa

Prelekcje, wystąpienia konferencyjne oraz pokazy filmowe – 22- maja 2014 w Warszawie VAFA 2014 na pierwszej konferencji dedykowanej entuzjastom i twórcom animacji…

O konferencji

VAFA 2014 powstała jako rozszerzenie konferencji z 2013 roku na temat Animacji 2D w praktyce. To miejsce spotkania twórców i entuzjastów animacji, sposób na inspiracje i poszerzenie posiadanej wiedzy, świetna metoda na pozyskanie nowych znajomości i kontaktów biznesowych, a także pokazanie szerszej publiczności tego, co dzieje się w świecie animacji.

Wśród gości specjalnych konferencji pojawią się m.in.: Max Howard, cenionybrytyjski producent i reżyser, posiadający na swoim koncie m.in. „Króla lwa”, oraz Mark Chavez – nagradzany reżyser interaktywnych animacji, wykładowca w Centrum Innowacji Multi-plAtform Game Innovation Centre (MAGIC), najlepszego singapurskiego Uniwersytetu badawczego – Nanyang Technological University.

Podczas VAFA 2014 odbędą się liczne prelekcje prelekcje i wystąpienia konferencyjne także specjalistów z Polski – praktyków w dziedzinie animacji, m.in: HumanArk, Grupa Smacznego, Platige Image czy Virtual Magic.

3 główne bloki tematyczne to:

• ANIMACJA W PRAKTYCE

• WIELKA ANIMACJA

• INNOWACYJNOŚĆ W ANIMACJI

• DOOKOŁA ANIMACJI

Pomiędzy prelekcjami można zapoznać się z elektroniczną wystawą najlepszych polskich rysowników lub zobaczyć liczne pokazy filmowe.

Natomiast w ostatnich dniach maja, już po konferencji VAFA organizatorzy zapraszają uczestników chcących odbyć dodatkowe, praktyczne zajęcia na warsztaty techniczne. Lista tematów z dziedziny animacji, programów graficznych 2D oraz 3D oraz rejestracja poprzez stronę VAFA.

W czasie trwania VAFY zostaną też przygotowane punkty targowe i wystawiennicze. Na jednym z nich będziecie mogli zapoznać się z aktualną ofertą produktów i usług Autodesk oraz spotkać z reprezentantami firmy PCC Polska.

Źródło: Autor: VAFA.pl, PCC Polska

 

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top