Trwa zbieranie pomysłów na rozwój oprogramowania SOLIDWORKS

Jak co roku wszyscy użytkownicy oprogramowania SOLIDWORKS mają możliwość zgłoszenia swoich propozycji ulepszeń do kolejnej wersji tego niezwykle popularnego środowiska CAD. Taką szansę mają zarówno Klienci jak i resellerzy oprogramowania, którzy dokonają zgłoszenia swoich pomysłów do 15 grudnia 2016 roku.

solidworks_idea_2017

Pomysły należy zgłosić w portalu Klienta SOLIDWORKS po wcześniejszym zalogowaniu. Każdy pomysł należy oznaczyć odpowiednimi tagami oraz przydzielić mu kategorię. Zgłoszenia zebrane w ten sposób zostaną poddane głosowaniu, które potrwa w terminie od 16 grudnia 2016 do 20 stycznia 2017 roku.
7 lutego 2017 roku podczas SOLIDWORKS World 2017, pomysły, które trafiły na listę Top 10 zostaną zaprezentowane społeczności SOLIDWORKS z całego świata. Wydarzenie odbędzie się w Convention Center w Los Angeles.
Możliwość zgłaszania propozycji ulepszeń do kolejnych wersji SOLIDWORKS`a, to realny wpływ na rozwój oprogramowania. To odpowiedź na oczekiwania inżynierów, konstruktorów, projektantów tworzących globalną społeczność SOLIDWORKS – podsumowuje Mateusz Ryczek, SOLIDWORKS Product Manager w CADWorks.

www.cadworks.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top