Sprawne zarządzanie projektami inżynierskimi w PMDesk

Firma DPS Software zaprasza na bezpłatny webinar dotyczący zarządzania projektami inżynierskimi, który odbędzie się 22 lutego 2018 o godzinie 11:00.

Chcesz zarządzać projektami inżynierskimi? Borykasz się z nadmiarem pracy? Walczysz z błędami w projektach? Czas to zmienić.

Oprogramowanie PMDesk pozwali Ci śledzić rzeczywisty postęp prac w projekcie, tworzyć harmonogramy w formie wykresów Gantta, zarządzać dostępnymi zasobami oraz zarządzać wszystkimi projektami w Twojej firmie w jednym narzędziu. PMDesk wspomoże Twoje działania przy całym procesie realizacji projektu od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji.

Podczas webinarium pokażemy, w jaki sposób:

  • rozwiązać problemy z delegowaniem zadań

  • unikać konfliktów w prowadzonych projektach

  • zapanować nad ilością zadań, gdy jest się przypisanym do kilku projektów jednocześnie

  • ustawić odpowiedzialne osoby za dany projekt i za którą cześć oraz dodamy listę zadań bezpośrednio do okna Twojego systemu CAD

W trakcie prezentacji i po jej zakończeniu będzie można zadawać pytania dla prowadzącego. Osoby zainteresowane otrzymają specjalne oferty.

Udział w webinarium jest darmowy i niezobowiązujący. Prezentację poprowadzi specjalista techniczny DPS Software Adrian Michałuszko – inżynier aplikacji PDM/PLM. Webinar odbędzie się 22 lutego 2018 o godzinie 11:00. Zarejestruj się na stronie DPS Software.

[WIDEO]

https://youtu.be/J9m9Ukiak3I

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top