Skanowanie 3D w kombinezonie astronauty – shapie zamiast selfie! 

Cyfrowe skanowanie 3D szybko zdobywa popularność w USA: trzy miesiące po uroczystym otwarciu swojego pierwszego Centrum z Kabiną Skanowania w Portland uruchomiono drugi Ośrodek Kosmiczny w Houston, TX. Jeśli więc wybierasz się do Houston, nie wahaj się zajrzeć tu po bardzo osobistą pamiątkę! Kabina Skanowania 3D Shapify znajduje się po lewej stronie od głównego wejścia obok sklepu z pamiątkami NASA oraz miejsca rejestracji członkostwa.

Kabina_skanowania_3D_Master

To naprawdę unikalna kabina skanowania, ponieważ jest to jedyne miejsce, gdzie można zrobić portret 3D w kombinezonie astronauty i markowej kurtce NASA! Na dodatek wypożyczanych za darmo. Kabina Skanowania Shapify wykorzystuje wypróbowane i przetestowane technologie skanowania 3D całego ciała – wszystko, co musisz zrobić, to krok w kabinie, pozę i wytrzymać jeszcze przez 12 sekund. Twój portret 3D będzie gotowy w kilka minut później. Powiększyć i obecnie i zobaczyć go z różnych stron na ekranie komputera, aby zobaczyć, jak dokładne jest.

Skanowanie_3D_astronauta_3D_Master

Cyfrowe Centrum Skanowania 3D wydrukuje Twoje shapie i dostarczy je pod wskazany  adres – wystarczy wybrać jeden z czterech wymiarów drukowanej figurki i zostawić swoje dane kontaktowe.

Więcej informacji na stronie: www.skanery3d.eu
Źródło: 3D Master.

 

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top