Ruszyła przedsprzedaż VSHAPER GO

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się ósma edycja najważniejszej imprezy targowej poświęconej technologiom przyrostowym w Polsce – Dni Druku 3D. Po raz pierwszy w historii tej imprezy gościmy w Warszawie, na terenie kompleksu targowego EXPO XXI. Wydarzenie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ jako fundator Dni Druku 3D prezentujemy najnowszy model drukarki 3D – VSHAPER GO.

ruszyla-przedsprzedaz-vshaper-go

VSHAPER GO to urządzenie idealne do rozpoczęcia przygody z drukiem 3D, stanowiące odpowiedź na oczekiwania projektantów, twórców, pasjonatów i firm sporadycznie wykorzystujących technologię druku 3D. Tworząc VSHAPER GO szczególnie zadbaliśmy o to, aby maksymalnie skrócić drogę od modelu tworzonego przez użytkownika do jego finalnego wydruku. Urządzenie pozwala na wykonywanie wydruków z ABS i PLA. Charakteryzuje się ponadto auto-poziomowaniem platformy i automatycznym czyszczeniem dyszy.
Drukarka jest już dostępna w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 8200 zł + VAT z gwarancją dostawy w terminie do 24 grudnia 2016. Aby dokonać zamówienia wystarczy uzupełnić formularz dostępny na stronie: vshaper.com

W regularnej sprzedaży urządzenie będzie dostępne od 1 stycznia 2017.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top