Premiera SOLIDWORKS 2015 w Warszawie

22 października 2014 roku zapraszamy na największe spotkanie użytkowników SOLIDWORKS w Polsce. Konferencja poświęcona będzie rozwiązaniom CAD/CAM/CAE/PDM/PLM.

Liczba wolnych miejsc maleje z każdym dniem. Weź udział w spotkaniu, zarejestruj się już dziś!

W tym roku miejscem spotkania będzie Sound Garden Hotel w Warszawie. Jedna z największych sal pomieści ponad 300 gości i wystawców. W ubiegłorocznej konferencji uczestniczyło około 270 gości z 161 firm i 15 uczelni z 73 miast. W tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję.

Głównym tematem będzie PREMIERA SOLIDWORKS 2015, który jest 23 wydaniem sztandarowego produktu Dassault Systemes. 90 procent wszystkich zmian i uaktualnień to propozycje użytkowników oprogramowania. Integracja procesu projektowania z procesem wytwarzania pozwala obniżyć koszty i przyspieszyć czas wejścia produktu na rynek. Dlatego też pokażemy nowe funkcjonalności SolidCAM oraz SWOOD CAM.

prz_racing_1

CNS Solutions jako jedyna firma na swoje wydarzenia zaprasza klientów wraz ze swoimi produktami. W tym roku firmy reprezentować będzie między innymi Game Over Cycles i ich motocykl, a z ramienia edukacji koła naukowe Silesia Automotive oraz PZR Racing Team. Oba zespoły zaprezentują bolid klasy Formula Student. Pozostali wystawcy będą niespodzianką dla uczestników.

silesia_automotive

W wydarzeniu wezmą udział także goście specjalni. Swoją prezentację wygłosi przedstawiciel SOLIDWORKS Corp., który opowie nam nie tylko o najnowszym wydaniu SOLIDWORKS, ale także o ciekawostkach ze świata 3D CAD. O codziennej technice i otaczającej nas fizyce opowie gość specjalny ze stacji telewizyjnej Discovery Science.

Nie zabraknie również stałych punktów konferencji. Tylko na spotkaniu CNS uczestnicy wezmą udział w warsztatach technicznych, konkursie projektowym Modelmania oraz certyfikacji CSWA/CSWP.

Zapraszamy do udziału w konferencji o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie spotykają się użytkownicy i pasjonaci rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM. Pozostały ostatnie dni na zgłoszenie swojego uczestnictwa. Liczba wolnych miejsc maleje z każdym dniem, a ich ilość jest ograniczona. Nie zwlekaj z decyzją!

Konferencja już 22 października 2014 roku. Rejestracja na stronie www.konferencja.cns.pl. Do zobaczenia!

Patron medialny nad wydarzeniem:

3dcad.pl, PSWUG.info, CADNews.pl, cad.pl; cadpolska.pl; cadblog.pl; 3dcax.pl; cnc.forum.info.pl; tworzywa.org; narzedziowania.org; metale.org; e-obrobkametalu.pl

Wspierają nas:

HP Polska, 3DConnexion, SolidWorks

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top