Premiera pakietu InvoMilling™ 1.0 firmy Sandvik Coromant

Sandvik Coromant przyczynia się do rozwoju technologii frezowania kół zębatych, wprowadzając przełomowy pakiet InvoMilling z przeznaczeniem do elastycznej obróbki kół zębatych i wielowypustów na uniwersalnych 5-osiowych centrach obróbkowych.

Innowacyjne rozwiązanie InvoMilling obejmuje: wyspecjalizowane głowice frezarskie, oprogramowanie CAM oraz szkolenia i know-how doświadczonych specjalistów Sandvik Coromant ds. obróbki kół zębatych. W programie InvoMilling 1.0 generowany jest program numeryczny do obróbki kół zębatych o różnym zarysie zębów przy użyciu kilku precyzyjnych narzędzi z asortymentu standardowego. Rozwiązanie potwierdziło swoją efektywność w obróbce kół zębatych i wielowypustów, zapewniając dużą elastyczność i wysoką dokładność przedmiotu obrabianego.

SAN835_Fig1_CoroMill_161_LR

CoroMill® 161 gwarantuje wyjątkowo krótkie czasy przygotowania produkcji bardzo zróżnicowanych kół zębatych i wielowypustów.

Program InvoMilling, ze swoją doskonałą grafiką, kreatorem drogi narzędzi frezarskich i funkcją symulacji obróbki, jest bardzo łatwy w obsłudze. Został on opracowany przez Sandvik Coromant i Euklid, firmę dysponującą szerokim doświadczeniem w obszarze kół zębatych i zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM.

SAN835_Fig2_CoroMill_162_LR

CoroMill® 162  gwarantuje wyjątkowo krótkie czasy przygotowania produkcji bardzo zróżnicowanych kół zębatych i wielowypustów.

Nowe oprogramowanie, w połączeniu z frezami CoroMill® 161 i CoroMill® 162 przeznaczonymi do systemu InvoMilling, gwarantuje wyjątkowo krótkie czasy przygotowania produkcji bardzo zróżnicowanych kół zębatych i wielowypustów. InvoMilling to idealne rozwiązanie dla produkcji jednostkowej i średnioseryjnej, gdy priorytetem jest krótki czas dostawy gotowego wyrobu do odbiorcy.

SAN835_Fig3_3DGeometry_LR

Oprogramowanie InvoMilling 1.0 firmy Sandvik Coromant współpracuje z rodziną wyspecjalizowanych frezów obejmującą modele CoroMill® 161 i CoroMill®162

Źródło: sandvik.coromant.com

 

 

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top