Premiera IRONCAD 2017

IRONCAD 2017, czyli najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania CAD 3D z wieczystą licencją, jest już oficjalnie dostępny. Twórcy programu wyposażyli go w wiele innowacyjnych narzędzi, które pozwolą projektantom na jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne tworzenie zaawansowanych projektów mechanicznych i konstrukcyjnych.

IRONCAD 2017 cechuje znaczny wzrost wydajności w porównaniu z IRONCAD 2016. Do dyspozycji projektantów oddano również m.in.: rozbudowany moduł blach, ,najnowsze biblioteki IC-Normalia, uaktualniony translator formatów CAD, udoskonalone listy części, a także ulepszony moduł CAD 2D Mechanical.

IRONCAD-2017-Banner

Zwiększona szybkość działania

IRONCAD 2017 jest aż o 30% szybszy od swojego poprzednika. Znacznie przyśpieszono m.in.: regenerację i przeliczanie geometrii, zapisywanie i wczytywanie dużych złożeń oraz import plików DWG i DXF w formie podkładu. Dla przykładu w IRONCAD 2017 średni czas importu plików składających się z ponad 40 tyś. krzywych zajmuje zaledwie ok. 30 sekund.

Szybsze-działanie-IRONCAD 2017

Rozbudowany moduł blach

W IRONCAD 2017 rozszerzono funkcjonalność zintegrowanego modułu blach. Pośród wielu nowości znajdziemy m.in.: funkcję szyku, funkcję odbicia lustrzanego oraz szybszy dostęp do karty właściwości. Pojawiła się również opcja dla wyciągniętego kołnierza – możliwość edycji indywidualnych gięć.

IRONCAD 2017 - Moduł-Blach

Ulepszony moduł CAD 2D Mechanical

W najnowszej wersji programu udoskonalono także moduł CAD 2D Mechanical. Zoptymalizowano w nim pracę z dużymi obrazami, tabelę otworów oraz aktualizację tabeli zestawieniowej.
Z kolei w funkcji przekrój usprawniono edycję etykiety linii przekroju oraz wprowadzono możliwość szybkiej zmiany jej kierunku. Dodatkowo projektanci zyskali również kalkulator objętości oraz opcję wstawienia znaku wodnego.

IRONCAD 2017 moduł CAD-2D-Mechanical

Nowe narzędzia w rysunku i w szkicowniku 2D

W IRONCAD 2017 użytkownicy programu otrzymali również nowe narzędzia w rysunku i w szkicowniku 2D. Pośród nowości, na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim: szybszy dostęp do dokumentacji technicznej ze sceny 3D, wiele nowych opcji definiowania średnicy okręgów, a także opcja wymiarowania geometrii 3D do szkicu 2D.

Zaktualizowany Translator CAD

Kolejne przydatne udoskonalenia W IRONCAD 2017 znajdziemy w zintegrowanym Translatorze CAD. Rozszerzono w nim znacznie zakres obsługiwanych formatów plików. Teraz komunikacja i wymiana danych z innych programów CAD 3D jest jeszcze szybsza i prostsza. Translator współpracuje z natywnymi plikami programów:

– CATIA V5: V5R8 – V5–6R2016
– NX: 11 – NX 10
– Pro/E (CREO): 16 – Creo 3.0 – UG
– SolidWorks: 98 – 2016
– Autodesk Inventor: V6 – V2016
– SolidEdge: V18 – ST8

Więcej informacji na temat oprogramowania IRONCAD 2017 oraz jego wersję testową można znaleźć na stronie polskiego dystrybutora: ironcad.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top