Portal MySolidWorks udoskonalony

Prawie trzy miliony użytkowników SolidWorks zyskało nowe możliwości w korzystaniu z MySolidWorks. Ulepszenia obejmują większą liczbę szkoleń online, bezpośredni dostęp do oferty producentów oraz zaawansowane możliwości przechowywania plików w chmurze.

mysolidworks-news-04-2015

Uruchomiona w ubiegłym roku platforma MySolidWorks została udoskonalona, aby pomóc 2,7 mln użytkowników SolidWorks w uzyskiwaniu informacji o możliwościach oprogramowania SolidWorks, śledzeniu na bieżąco najnowszych rozwiązań, doskonaleniu umiejętności w zakresie projektowania i dzieleniu się wiedzą specjalistyczną – za pomocą komputerów stacjonarnych lub urządzeń mobilnych.

„Moim priorytetem jest upewnienie się, iż 140 użytkowników SolidWorks w naszej firmie w pełni wykorzystuje możliwości oprogramowania i pracuje z maksymalną wydajnością. To właśnie MySolidWorks jest narzędziem, które mi w tym pomaga.” – powiedział Greg Johnson, Starszy Specjalista w Vermeer, firmie będącej producentem urządzeń przemysłowych i rolniczych.

„Dzięki MySolidWorks mogę znaleźć wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące SolidWorks i dzielić się tą wiedzą z moim zespołem. Ogromną wartość mają też szkolenia online. Moi inżynierowie korzystają z nich kiedy muszą szybko znaleźć rozwiązanie napotkanego problemu.”

„Słuchamy opinii naszych użytkowników, śledzimy jakimi uwagami się dzielą, jakie mają potrzeby, aby pracować skuteczniej i wydajniej. MySolidWorks pozwala skorzystać ze specjalistycznej wiedzy całej społeczności SolidWorks.” – podkreślił Gian Paolo Bassi, CEO SolidWorks, Dassault Systèmes.

„Mamy ogromne zasoby wiedzy w naszej społeczności użytkowników, a MySolidWorks jest doskonałą platformą ułatwiającą dostęp do niej.”

Oprócz obecnie dostępnych, rozległych zasobów MySolidWorks (fora, blogi, wideo i treści 3D ContentCentral), udoskonalone MySolidWorks zawiera następujące nowe elementy:

MySolidWorks Training – 120 nowych modułów szkoleniowych online dostosowanych do potrzeb użytkowników SolidWorks, w tym kursy przygotowujące do certyfikacji SolidWorks. Nowe szkolenia obejmują SolidWorks Essentials (Podstawy SolidWorks), Advanced Part Modeling (Zaawansowany kurs modelowania części), Sheet Metal Design (Kurs projektowania elementów blaszanych), Assembly Modeling (Kurs modelowania złożeń) i wiele innych;

MySolidWorks Drive – łączy usługi zapisywania plików w chmurze, takie jak Dropbox i Dysk Google z MySolidWorks. MySolidWorks Drive pozwala użytkownikom SolidWorks łatwo udostępniać duże pliki projektowe producentom, współpracownikom i partnerom z dowolnego miejsca, a także oglądać projekty online dzięki eDrawings Viewer;

My VAR – umożliwia autoryzowanym sprzedawcom udostępnianie treści marketingowych i technicznych. Sprzedawcy mogą podłączyć treści do blogów, plików wideo i kanałów newsowych, a także promować kalendarze wydarzeń takich jak seminaria czy webinaria;

MySolidWorks Manufacturing Network – ma za zadanie łączenie użytkowników SolidWorks i sprawdzonych producentów w zakresie wydruków 3D, produkcji arkuszy blachy, odlewów i obróbki metali oraz form wtryskowych. Obecnie producenci mogą zarejestrować się w MySolidWorks, a użytkownicy SolidWorks mogą rekomendować producentów jako godnych polecenia.

W przyszłości użytkownicy SolidWorks będą w stanie łatwo znaleźć producentów i skontaktować się z nimi, co umożliwi im szybkie uzyskanie niezbędnych części, natomiast producenci będą mogli bezpośrednio dotrzeć do użytkowników SolidWorks, aby promować swoje usługi lub odpowiadać na zapytania ofertowe.

źródło: cadworks.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top