Ponad 170 decydentów z całego świata na CES2017

-W targach CES2017 swój udział zapowiedziało ponad 170 polityków i 100 oficjalnych delegacji.
-W 2017 r. CES świętuje 50. urodziny.
-Kolejna odsłona największych na swiecie targów technologicznych rusza 5. stycznia 2017.

ces_logo

Consumer Technology Association (CTA), organizator targów CES2017, ogłosił listę polityków, którzy wystąpią jako paneliści podczas jubileuszowej, 50. edycji targów, w dniach 5-8. stycznia 2017 r. w Las Vegas.

Wśród mówców znaleźli się przedstawiciele, m.in. Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA), Przewodnicząca Federalnej Komisji Handlu (FTC) Edith Ramirez i komisarze Terrell McSweeny i Maureen Ohlhausen, Przewodniczący Federalnej Komisji Łączności Tom Wheeler oraz komisarze Mignon Clyburn, Michael O’Reilly i Ajit Pai, a także Dyrektor Urzędu Patentów i Znaków Towarowych Michelle Lee.

Dodatkowo kilkunastu reprezentantów administracji państwowej zajmujących się problematyką analizy danych i Internetu Rzeczy (ang. Internet of Things) wystąpi podczas paneli dyskusyjnych w ramach Government Business Executive Forum’s CES Government panels. Na liście zaproszonych znaleźli się, m.in. CIO Departamentu Transportu Richard McKinney oraz CIO Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego (DHS) Luke McCormack.

W sumie swój udział w CES2017 zapowiedziało ponad 170 decydentów, polityków i liderów opinii, tak na poziomie międzynarodowym, krajowym, jak i regionalnym. Wśród potwierdzonych gości są, m.in. Minister ds. Innowacji, Nauki i Ekonomii Kanady, Minister Gospodarki Holandii oraz Minister Gospodarki i Finansów Francji.
 
“Technologia i innowacje są głównym czynnikiem napędowym amerykańskiej gospodarki. Rocznie generują obroty w wysokości ponad 10 procent amerykańskiego PKB i zapewniają 15 milionów miejsc pracy. Działamy na rzecz wspólnego rozwoju nie tylko poprzez tworzenie nowych miejsc pracy, ale także szukając rozwiązań dla problemów, z którymi zmaga się świat. Rok 2017 będzie kluczowy dla stworzenia synergii w działaniach rządów i firm” mówi Gary Shapiro, Prezes i CEO CTA. “CES to wyjątkowe miejsce, które stwarza niepowtarzalną możliwość do rozmów przedstawicielom wszystkich zainteresowanych stron – politykom, przedsiębiorcom, ekspertom i konsumentom.”

Organizowane przez CTA targi CES 2017 są największym na świecie wydarzeniem skupiającym wszystkich kluczowych graczy działających na rynku elektroniki użytkowej. Ich najbliższa edycja odbędzie się w dniach 5-8. stycznia 2017 roku w Las Vegas. Pełna lista mówców dostępna jest na CES.tech.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top