Pierwsza w Polsce premiera SOLIDWORKS 2018 w EXPO SILESIA

Już 3 października 2017 roku podczas targów TOOLEX i WIRTOTECHNOLOGIA, odbędzie się pierwsza w Polsce premiera najnowszej wersji popularnego SOLIDWORKS`a.Nowości wprowadzone w SOLIDWORKS 2018, podczas specjalnego seminarium, przedstawi autoryzowany dystrybutor oprogramowania – firma CADWorks.

SW_2018

Targi TOOLEX stały się marką samą w sobie i już od kilku lat pod jednym dachem spotykają się eksperci z całego świata, aby uczestniczyć w prezentacji nowych produktów, innowacji i efektów ich wdrożeń. Wzorem lat ubiegłych w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. To połączenie tematyki tworzy doskonałą platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i prezentacji nowości wprowadzonych w najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS.
Jak co roku w tym popularnym środowisku 3D CAD, wprowadzane są rozwiązania upraszczające procesy związane z projektowaniem. SOLIDWORKS 2018 udostępnia intuicyjne środowisko programowania 3D, które umożliwia maksymalizację wydajności projektu i zasobów inżynieryjnych, od projektowania i analizy, po zarządzanie danymi i produkcję.

Wśród nowości wprowadzonych w wersji 2018 na szczególną uwagę zasługują: SOLIDWORKS CAM, obsługa dodatkowych formatów plików i informacji odczytywanych z macierzystych plików CAD innych producentów, usprawnienia pracy z dużymi złożeniami, szkicowanie dotykiem lub przy użyciu gestów, renderowanie sieciowe, wyodrębnianie geometrii z uszkodzonego obiektu bryłowego, oraz inne zmiany i usprawnienia w samym interfejsie.

Wersja 2018 przynosi odpowiedź na oczekiwania użytkowników SOLIDWORKS, zwłaszcza tych, którzy czekali na narzędzia do optymalizacji topologii projektowanych elementów, czy też jeszcze szerszą współpracę z plikami z innych systemów CAD – mówi Mateusz Ryczek, SOLIDWORKS Product Manager w CADWorks, który poprowadzi seminarium promujące najnowszą wersję oprogramowania.
Seminarium SOLIDWORKS 2018, odbędzie się pierwszego dnia targów TOOLEX/WIRTOTECHNOLOGIA, tj. 3 października 2017 o godzinie 13:30 w sali numer 2. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy dokonać rejestracji na stronie: tutaj

One Comment

  1. Dexter
    Paź 31, 2017 @ 13:27:55

    Byłem na tej premierze i powiem, że szału nie było. Kilka nowych funkcji, które ogólnie nie przekonują. Bardziej czekam na wydanie IRONCAD 2018. 🙂

    Reply

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top