Otwarcie centrum Sandvik Coromant jako części inwestycji wartej 22 miliony euro

SAN841_Fig1_HRES8 października 2014, po dwóch latach budowy, Sandvik Coromant otwiera nowe międzynarodowe centrum w Sandviken, w Szwecji.

“Sandvik Coromant Center”, o powierzchni 4500 metrów kwadratowych, jest jednym z największych na świecie ośrodków zajmujących się zagadnieniami produktywności, zastosowań, obróbki i badań w przemyśle wytwórczym. Jest to część inwestycji wartej 22 miliony euro, pokrywającej również otwarcie nowego centrum w Langfang, Pekin, Chiny.

“Stworzyliśmy światowej klasy ośrodek, z przekonaniem o konieczności jego powstania dla potrzeb przemysłu wytwórczego. Centrum to jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych zwiększeniem produktywności, najnowszymi badaniami w zakresie innowacji oraz przyszłością światowego przemysłu wytwórczego” mówi Klas Forsström, prezydent Sandvik Coromant.

SAN841_Fig2_LRES

Nowe “Sandvik Coromant Center” w Sandviken, Szwecja.

Nowe centrum wzmocni pozycję Sandvik Coromant jako światowego lidera kompetencji i innowacji w branży przemysłu wytwórczego. Jest to miejsce spotkań, w którym odwiedzający będą mogli współpracować w nowoczesnym i inspirującym otoczeniu, umożliwiającym fizyczną i zdalną współpracę. To pierwszy tego typu ośrodek i będzie on stanowił punkt odniesienia dla przyszłych centrów Sandvik Coromant powstających w innych miejscach na świecie.

Szacuje się, że nowe centrum w Sandviken przyciągnie każdego roku 6000 odwiedzających z całego świata. Odwiedzający będą mieli dostęp do najnowszych technologii, nowych produktów, wiedzy inżynieryjnej i indywidualnie dostosowanych rozwiązań. Będą mogli łączyć się z innymi światowymi centrami, a dodatkowo, brać udział w rozmaitych szkoleniach, dołączając do ponad 30 000 uczestników szkoleń organizowanych co roku przez Sandvik Coromant.

Kolejne centrum zostanie otwarte w Langfang, Pekin, Chiny, w listopadzie tego roku. Sandvik Coromant posiada 25 ośrodków na całym świecie, zorientowanych na wspieranie swoich klientów.

Źródło: sandvik.com

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top