Oprogramowanie DriveWorks w ofercie CADWorks

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma CADWorks wprowadziła do swojej oferty oprogramowanie DriveWorks, które doskonale wspiera system SOLIDWORKS w automatyzacji procesu projektowania nowych wariantów istniejących już produktów.

DriveWorks

System pozwala zautomatyzować często powtarzające się czynności, wykonywane w trakcie tworzenia nowych wariantów produktów, co w znacznym stopniu przyspiesza proces ich sprzedaży. Oprogramowanie z powodzeniem wykorzystywane jest w wielu branżach, wspierając projektowanie mebli, maszyn, okien, drzwi, czy też uszczelek i zbiorników ciśnieniowych.

Oprogramowanie DriveWorks może być wykorzystywane nie tylko przez pracowników firm projektowych, ale również ich klientów. Mogą oni samodzielnie tworzyć różne warianty produktów, dostosowując je do swoich potrzeb za pomocą konfiguratora Sprzedaży Online, który automatycznie generuje dokumenty takie jak zapytania ofertowe i rysunki – mówi Mateusz Ryczek, SOLIDWORKS Product Manager w CADWorks.

Firma CADWorks jako autoryzowany dystrybutor oprogramowania SOLIDWORKS w Polsce, od wielu lat optymalizuje procesy komputerowego projektowania przemysłowego w wielu przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Klientami firmy są zarówno specjaliści prowadzący samodzielną działalność projektową, jak i duże przedsiębiorstwa o skomplikowanej strukturze procesów biznesowych. Początkiem roku firma nawiązała współpracę z nPower Surface – producentem funkcjonalności POWER SURFACING, która dostarcza użytkownikom oprogramowania SOLIDWORKS nowe możliwości projektowania powierzchniowego.

Świadczymy usługi dla firm zainteresowanych uproszczeniem, usprawnieniem i redukcją kosztów opracowania produktów. Szczególnie dbamy o to, aby nasza oferta wychodziła naprzeciw ich oczekiwaniom – podsumowuje Wojciech Marchewczyk, Dyrektor Zarządzający w CADWorks.

źródło: www.cadworks.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top