Oficjalna premiera IRONCAD 2018

Firma TMSys poinformowała o ukazaniu się najnowszej wersji IRONCAD, czyli profesjonalnego oprogramowania CAD 3D, z którego korzysta już ponad 1500 firm w Polsce.

IRONCAD 2018 oferuje nawet 10-krotny wzrost  szybkości  projektowania w trakcie pracy z dużymi zespołami w porównaniu do ubiegłorocznej wersji Program wprowadza również wiele nowych narzędzi  dla projektantów, które umożliwią jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne tworzenie geometrii 3D oraz zespołów. Pośród nich znalazły się m.in.:   gesty myszy pozwalające na szybki dostęp do najczęściej używanych poleceń w scenie 2D i w szkicowniku, generowania konfiguracyjnego zakresu ruchu mechanizmów na poziomie rysunku 2D oraz tworzenie ściegu spoiny.  Komfort pracy inżynierów mechaników i konstruktorów zwiększą również: zaktualizowany  konwerter plików CAD oraz wieloplatformowa przeglądarka  projektów online 3D Web Viewer.

NAWET 1O-KROTNY WZROST SZYBKOŚCI PROJEKTOWANIA!

IRONCAD 2018 nawet 10-krotnie zwiększa wydajność pracy użytkowników w trakcie projektowania dużych zespołów. Taki wynik osiągnięto dzięki zastosowanie nowej macierzy przetwarzania danych, udoskonaleniu ustawień środowiska graficznego programu oraz wprowadzeniu dedykowanych opcji przyspieszających analizę ruchu mechanizmów. W nowej wersji IRONCAD uwagę zwraca również skrócenie o 30% czasu generowania i aktualizowania dokumentacji technicznej.

NOWE NARZĘDZIA UŁATWIAJĄCE MODELOWANIE OBIEKTÓW 3D

Przeglądarka 3D Web Viewer to wieloplatformowa przeglądarka umożliwiająca wygodne przeglądanie i udostępnianie modeli 3D na wielu urządzeniach.

Narzędzie Powłoka umożliwia generowanie uproszczonych plików ICS (format IRONCAD) o znacznie mniejszym rozmiarze, co umożliwia jeszcze szybsze udostępnianie projektów współpracownikom.

Gesty myszy w scenie 3D oferują błyskawiczny i intuicyjny  dostęp do najczęściej używanych poleceń w przestrzeni projektowej.

Gesty myszy w szkicowniku pozwalają na łatwiejsze tworzenie geometrii 2D.

Nowy interfejs tabeli parametrów zdecydowanie ułatwia proces wprowadzania wybranych formuł dla poszczególnych równań.

Numeracja części w szyku to nowe polecenie, służące do automatycznego numerowania części w szyku  za pośrednictwem narzędzia Triball.

SZYBSZE TWORZENIE I ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ

 

Pakietowe tworzenie rysunków pozwala na zbiorcze definiowanie szablonów oraz generowanie rysunków 2D dla poszczególnych komponentów.

Widok alternatywnej pozycji to polecenie stworzone z myślą o możliwości wyświetlania konfiguracyjnego zakresu ruchu mechanizmów w rysunku 2D.

Zapis widoku do plików DWG/DXF pozwala użytkownikom IRONCAD 2018 na łatwy eksport wybranych widoków z dokumentacji 2D do popularnych formatów DWG i DXF.

WIĘCEJ OPCJI W MODULE CAD 2D MECHANICAL

Generowanie ściegu spoiny to wbudowane w IRONCAD 2018 narzędzie do szybkiego tworzenia ściegu spoiny  pachwinowej i czołowej wzdłuż krzywej.

Szybka edycja kierunku przekroju  to opcja, która umożliwia użytkownikom programu błyskawiczną zmianę kierunku przekroju podczas tworzenia dokumentacji technicznej.

POBIERZ IRONCAD 2018 I PRZETESTUJ JEGO MOŻLIWOŚCI

Zachęcamy do pobrania i samodzielnego przetestowania możliwości oprogramowania IRONCAD 2018. Wersję demonstracyjną programu można pobrać ze strony polskiego dystrybutora: http://ironcad.pl/demo-ironcad/

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top