Nowy podręcznik do Autodesk Inventor 2014 już w sprzedaży

Książka „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom I. Kurs podstawowy”, autorstwa Fabiana Stasiaka, przeznaczona jest dla osób, które właśnie rozpoczynają pracę w programie Autodesk Inventor 2014 i chcą szybko oraz dokładnie poznać technikę projektowania w systemie Inventor. Książka zawiera obszerny zestaw ćwiczeń i przykładów wprowadzających w zagadnienia modelowania części 3D, budowania zespołów, przygotowywania dokumentacji rysunkowej 2D, administrowania plikami tworzonymi przez program oraz konfiguracji programu.

Książka jest przygotowana tak, aby Czytelnik mógł samodzielnie zapoznać się z funkcjonalnością oprogramowania Autodesk Inventor 2014, wykonując dokładnie opisane ćwiczenia, prezentujące na praktycznych przykładach funkcjonalność oprogramowania. Ważnym elementem wprowadzonym w tej edycji zbioru ćwiczeń jest warsztat szkicowania, modelowania części i montażu zespołów zawierający szereg przykładów do całkowicie samodzielnego wykonania, wraz z rozwiązaniami pozwalającymi sprawdzić wynik swojej pracy.

 Autodesk Inventor 2014 ksiazka kurs podstawowy (1)

Książka pomoże stworzyć solidne podstawy umiejętności pracy w systemie Inventor, które pozwolą użytkownikom tego oprogramowania na realizację coraz bardziej złożonych projektów z dziedziny projektowania maszyn i urządzeń przemysłowych, sprzętu powszechnego użytki i oprzyrządowania technologicznego.

Książkę można już zakupić na stronie Wydawnictwa ExpertBooks

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top