Nowa licencja Corporate! progeCAD 2014 Professional

Chcielibyśmy poinformować o rozszerzeniu naszej oferty produktów o dalsze rozwiązania dedykowane specjalnie dla średnich i wielkich przedsiębiorstw. W naszym e-shop mogą się Państwo zapoznać z nowym rodzajem licencji Corporate, dostępnej w dwóch wariantach: Corporate One-Site oraz Corporate Country.

Nowa licencja Corporate

Głównym zamierzeniem stworzenia nowego produktu było zaoferowanie przedsiębiorcom rozwiązania gwarantującego nieograniczone możliwości użytkowania programu progeCAD Professional na wszystkich firmowych komputerach. Daje ono swobodę w korzystaniu programu bez względu na liczbę i/lub mniejsce instalacji, zdecydowanie zwiększając dostępność i elastyczność narzędzi oferowanych przez progeCAD Professional.

Warianty licencji Corporate:

• Licencja Corporate One-Site gwarantuje nieograniczony dostęp do progeCAD 2014 Professional na wszystkich firmowych komputerach działających w jednej lokalizacji (siedzibie, oddziale, filii).

Produkt przeznaczony jest dla firm mieszczących się w jednej lokalizacji bądź dla jednego oddziału/filii firmy, gdzie jednocześnie z progeCAD Professional pracuje ponad 20 konstruktorów/projektantów.

• Licencja Corporate Country gwarantuje nieograniczony dostęp do progeCAD 2014 Professional na wszystkich komputerach należących do tej samej firmy niezależnie od miejsca korzystania z programu w granicach jednego kraju.

Produkt przeznaczony jest dla firm posiadających rozbudowaną strukturę organizacyjną (oddziały, filie), w ramach której w różnych lokalizacjach z progeCAD Professional korzysta wielu użytkowników jednocześnie.

Licencja dostępna jest w obu wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

 

Źródło: progecad.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top