MySolidWorks Professional

mysw-1Wyłącznie dla klientów SolidWorks objętych usługą subskrypcji. MySolidWorks Professional posiada rozbudowane funkcje online, w tym m.in. dodatkowe szkolenia, wsparcie, dostęp do usługi przechowywania danych w chmurze.

Jesteś zaledwie cztery kroki od dostępu do korzyści z MySolidWorks Professional:

  • Skontaktuj się z nami i poproś o dostęp do MySolidWorks Professional
  • Odbierz swój unikatowy numer seryjny od nas
  • Zaloguj się w portalu klienta SolidWorks
  • Wybierz „Zarejestruj produkt” w obszarze Wsparcie

Stąd, będziesz mieć dostęp do wartościowych treści i usług z MySolidWorks Professional, oferowanych wyłącznie użytkownikom SolidWorks objętych usługą subskrypcji. MySolidWorks Professional zawiera:

mysw-2

MySolidWorks Training – nowość– 120 modułów szkoleniowych online dostosowanych do potrzeb użytkowników SolidWorks, w tym kursy przygotowawcze do SolidWorks Certification. Nowe szkolenia obejmują SolidWorks Podstawy modelowania, Zaawansowane Modelowanie, Projektowanie elementów blaszanych, Modelowanie złożeń i więcej.

mysw-3

MySolidWorks Drive – Łączy usługi przechowywania plików w chmurze, takich jak Dropbox i Dysk Google z MySolidWorks. MySolidWorks Drive pozwala użytkownikom SolidWorks zobaczyć swoje projekty online przy użyciu przeglądarki eDrawings i łatwo dzielić się plikami dużych projektów z producentami, dostawcami i współpracownikami z dowolnego miejsca.

mysw-4

My VAR – Umożliwia sprzedawcy na promowanie informacji i treści technicznych do swoich użytkowników. Sprzedawcy mogą załączyć treści tych informacji na swoich blogach, w formie filmów, wiadomości i wyświetlić kalendarz imprez, takich jak webinary i seminaria.

mysw-5

MySolidWorks Manufacturing Network – Zaprojektowane do łączenia użytkowników SolidWorks i sprawdzonych producentów z możliwościami druku 3D, formowania blach, obróbki CNC oraz formowania wtryskowego. Od dziś – producenci mogą zarejestrować się, aby uzyskać listę zalogowanych na MySolidWorks Manufacturing Network, a użytkownicy SolidWorks mogą polecić producentów do dodania. Wkrótce – użytkownicy SolidWorks będą mogli znaleźć i połączyć się z tymi producentami, aby uzyskać części fizyczne wykonane szybko, podczas gdy producenci będą mogli dotrzeć do użytkowników SolidWorks bardziej bezpośrednio w celu promowania swoich usług i odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Źródło: cadworks.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top