Masz problem z zarządzaniem projektami w Twojej firmie? Poznaj innowacyjne rozwiązanie – PMDesk

Masz problem z zarządzaniem projektami w Twojej firmie? Nie wiesz, na jakim etapie są zadania w projekcie? Nie radzisz sobie z delegacją pracy i ciągłym przesyłaniem e-maili? System PMDesk rozwiązuje te wszystkie problemy.

pmdesk-bonus-lp1

PMDesk to innowacyjny system służący do zarządzania projektami w branży inżynierskiej. PMDesk usprawnia harmonogramowanie projektów, śledzenie postępów prac oraz kontrolę nad dostępnością zasobów. System wspomaga cały proces realizacji projektu – od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji. Usprawnia także komunikację pomiędzy działami w firmie, zaangażowanymi w pracę nad projektem.

System PMDesk jest zintegrowany z narzędziem do zarządzania dokumentacją – SOLIDWORKS PDM, posiada również osobny panel do przeglądu zadań dla osób niepracujących w systemie PDM oraz okno dla użytkowników programu SOLIDWORKS.

pmdesk

Oprogramowanie PMDesk pozwala śledzić rzeczywisty postęp prac w projekcie, tworzyć harmonogramy w formie wykresów Gantta, zarządzać dostępnymi zasobami oraz zarządzać wszystkimi projektami w firmie w jednym narzędziu.

System posiada dwa typy interfejsów użytkownika – Editor i Contributor. Editor wspomaga pracę kadry zarządzającej i managerów projektu. Contributor to interfejs dla wykonawców projektu, dzięki któremu będą mieli bieżący podgląd na zlecone zadanie oraz możliwość raportowania postępów swoich prac.

pmdesk-interface

DPS Software przygotowało limitowaną ofertę ważną do końca 2016 roku –   przy zakupie SOLIDWORKS PDM Professional kupujący otrzyma bonus – licencję PMDesk wraz ze szkoleniem online. Do rozdania jest jedynie 50 licencji. Warto się pośpieszyć, bo liczy się kolejność zamówień.

Więcej informacji dotyczących promocji jest dostępnych na stronie http://www.dps-software.pl/kup-pdm-professional-otrzymaj-pmdesk/ .

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top