Kilka informacji o nadchodzącej wersji ZWCAD 2017

W ZWCAD 2017 między innymi zostanie rozbudowana funkcja flatten oraz edycja uchwytów, będzie można wybrać operacje do cofnięcia z listy z podglądem rysunku.

Flatten

Funkcja spłaszczania Flatten tworzy rzuty obiektów 3D na płaszczyźnie. Jednak posiada także inną cenną funkcjonalność – potrafi umieścić na jednej płaszczyźnie obiekty rysunkowe, które przypadkowo (np. po imporcie pliku) mają różne współrzędne Z. Na takich rysunkach mogą wystąpić problemy z kreskowaniem, czy mierzeniem. Funkcja flatten ujednolica współrzędną Z umożliwiając poprawną pracę.

flatten

Zaawansowania edycja uchwytów

W nadchodzącym ZWCAD 2017 pojawi się możliwość zaawansowanej edycji uchwytów, dzięki której użytkownicy będą mogli zmieniać kształt, przenosić i manipulować obiektami w szybszy i przystępniejszy sposób wg własnego pomysłu dokładnie do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

grip

Funkcja Cofnij – w oparciu o listę operacji ze zrzutami ekranu

Każdemu mogą zdarzyć się pomyłki w projekcie. ZWCAD 2017 pozwala użytkownikom cofnąć zmiany.
Zanim podejmie się decyzje co dalej zrobić, można podejrzeć wykonane dotąd czynności – przedstawione w formie zrzutów ekranów z każdego działania, a w razie potrzeby – powrócić do wybranego etapu pracy.

undo

źródło: https://plus.zwcad.pl/zwcad-plus-2017/kilka-nowości-i-ulepszeń.html

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top