KeyShot dla SpaceClaim

SpaceClaim 2014 SP2 z KeyShot

Nowa funkcja jest dostępna już dziś wraz z nowym SpaceClaim 2014 z dodatkiem Service Pack 2 (SP2). Jak wielu z was zapewne już wie, celem SpaceClaim jest dostarczanie rozwiązań, które czynią modelowanie 3D bardziej dostępnym i przydatnym dla wszystkich inżynierów. KeyShot dla SpaceClaim znacznie rozszerza ten cel, pozwala szybko i łatwo uzyskać fotorealistyczne zdjęcia i złożenia naszych projektów. Możliwość ta znajdzie zastosowanie w sytuacjach, gdy zajdzie potrzeba szybkiej zmiany koncepcji w projekt lub zobrazowania projektu w prezentacji.

Zobacz krótkie demo KeyShot:

Szybki rendering przy użyciu KeyShot dla SpaceClaim

SpaceClaim to niezwykle elastyczne narzędzie modelowania bezpośredniego wyposażone w aktualnej wersji SpaceClaim 2014 SP2 w dodatek KeyShot dla SpaceClaim, który daje możliwość zaadoptowania materiałów z programu KeyShot, ustawienia oświetlenia i kamer oraz robienia zdjęć wyrenderowanego modelu bezpośrednio w SpaceClaim. Wszystko to jest dostępne za darmo dla subskrybentów SpaceClaim jak również jest zawarte we wszystkich nowo zakupionych licencjach!

KeyShot-for-SpaceClaim-1200-1080x675-1024x640

 

Oto więcej szczegółów:

Service Pack 2 jest dostępny dla klientów, którzy mają wykupioną subskrybcję SpaceClaim, jak również dla wszystkich nowo zakupionych licencji. Oprócz KeyShot dla SpaceClaim dodatek SP2 zawiera następujące ulepszenia:

– moduł druku 3D: STL Prep

– modelowanie 3D

– narzędzie w SpaceClaim do współpracy 3D „na żywo” LiveReview

– narzędzie symulacji modeli wieloczłonowych Dynamics dla SpaceClaim

Dodatkowe możliwości KeyShot dla SpaceClaim

Oprócz możliwości zastosowania materiałów dostępnych przez KeyShot w SpaceClaim, można teraz uaktualniać swój model stworzony w SpaceClaim bezpośrednio do KeyShot poprzez moduł LiveLinking – każda część modelu zmieniona w SpaceClaim powoduje zmiany tego modelu renderowanego w KeyShot!

KeyShot-for-SpaceClaim-2

Z wersją SpaceClaim 2014 SP2 otrzymasz darmową wersję Lite programu KeyShot dla SpaceClaim. KeyShot to osobna aplikacja, nie wymaga instalacji żadnej dodatkowej wtyczki. Wersja KeyShot Lite ma taką samą funkcjonalność jak KeyShot HD, poza ograniczeniem rozdzielczości do 800×600 pikseli, możliwości importu modeli tylko przez program SpaceClaim oraz braku możliwości zapisu scen lub materiałów.

Pozostałe wersje KeyShot dla SpaceClaim HD i KeyShot dla SpaceClaim PRO zawierają wszystkie opcje każdej z wersji KeyShot.

Źródło: 3dspace.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top