Już za dwa dni Autodesk Open Doors Certification Day!

To już ostatni moment aby zarejestrować się na Autodesk Certification Open Day, który w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), w tym także w Polsce, odbędzie się 7 listopada 2012 roku. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem, powinni skontaktować się z biorącym udział w programie lokalnym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk (ATC) poprzez stronę http://www.atcevents.net/od2012.html. Do udziału w tym wydarzeniu zaprasza KnowledgePoint, dystrybutor Autodesk ds. edukacji i szkoleń w regionie EMEA

Podczas Autodesk Open Doors Certification Day odbędą się bezpłatne egzaminy dla wszystkich zainteresowanych specjalistów CAD. Liczba egzaminów, do których może przystąpić każdy uczestnik jest nieograniczona.

Zeszłoroczna edycja Open Doors 2011 była największą w historii Autodesk inicjatywą szkoleniową w regionie EMEA. W sumie zorganizowano 5,5 tysiąca egzaminów w 35 krajach.

„Ogromnie cieszymy się z kolejnej edycji Autodesk Open Doors Certification Day” – mówi Kirstin Donoghue, Autodesk Partner Dyrektor EMEA. Zachęcamy wszystkich specjalistów CAD do udziału w tym wydarzeniu. To duża szansa, aby poświadczyć swoje kompetencje. Każdy uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w licznych szkoleniach i sesjach przygotowujących do egzaminów, aby zwiększyć szansę, na ich pomyślne zakończenie”.

Źródło: Autodesk

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top