Frezy trzpieniowe w opcji Tailor Made teraz dostępne do przedmiotów z aluminium

Frezy z rodziny CoroMill® Plura mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań klientów

Przedsiębiorstwa produkcyjne potrzebujące wykonać specyficzny promień naroża lub frezu o określonej długości, w celu zachowania minimalnego wysięgu, mogą teraz skorzystać z oferty Tailor Made frezów trzpieniowych CoroMill® Plura marki Sandvik Coromant. Każdy, kto wykonuje obróbkę przedmiotów z materiałów należących do grupy ISO N (aluminium), może łatwo zakupić pełnowęglikowe frezy odpowiednio dopasowane do wymogów niezbędnych w określonych zastosowaniach.

Wiele specjalnych zadań związanych z obróbką przedmiotów aluminiowych jest wykonywanych w takich sektorach, jak lotnictwo i sporty motorowe. W tych branżach elementy są zazwyczaj niezwykle złożone i produkowane w małych partiach lub nawet jako pojedyncze sztuki. Standardowe narzędzia magazynowe są często niedostępne, jeżeli ustalony rozmiar lub wymiary są bardzo ścisłe.

SAN770_132814_LRES

Nowa oferta Tailor Made frezów trzpieniowych CoroMill® Plura marki Sandvik Coromant.

Dzięki ofercie Tailor Made frezów trzpieniowych CoroMill Plura, znalezienie idealnego narzędzia do aluminiowych przedmiotów nigdy nie było łatwiejsze. Wycena w ciągu 24 godzin, łatwe złożenie zamówienia i dostawa w terminie do 10 dni roboczych – to zasady, które pozwalają spełnić wymogi nowoczesnych harmonogramów handlowych. Ponadto cały proces można przeprowadzić elektronicznie: formularze zamówień na narzędzia Tailor Made są dostępne na stronie http://www.sandvik.coromant.com/pl

A zatem, co dokładnie można zyskać? Otóż można określić promień naroży w narzędziu, aby np. spełnić wymagania dotyczące kształtu danego przedmiotu obrabianego. W przypadkach, w których występują drgania i/lub niewystarczająca stabilność, można również zoptymalizować długość narzędzia w celu zredukowania wysięgu do absolutnego minimum.

Jeżeli odstęp od powierzchni przedmiotu podczas wykonywania zabiegów jest niewystarczający, możliwa jest również zmiana długości użytkowej frezu. Do innych modyfikowanych parametrów zalicza się średnicę skrawania, liczbę ostrzy, kąt pochylenia linii śrubowej, typ chwytu, średnicę chwytu oraz średnicę szyjki.

Frezy trzpieniowe CoroMill Plura w wersji Tailor Made mogą być stosowane do wszelkiego rodzaju zadań, począwszy od obróbki zgrubnej, aż po dokładną obróbkę wykończeniową, zarówno do aluminium, jak i materiałów termoplastycznych. Frezy trzpieniowe mogą być używane do frezowania rowków, występów i obróbki profilowej. Oczywiście klient uzyska ponadto zwykłe korzyści, jakie zapewnia użytkowanie frezów Sandvik Coromant, w tym szeroki zakres ponadprzeciętnych geometrii frezów i długi okres trwałości ostrzy, przy zachowaniu wysokiej wydajności skrawania.

Źródło:  sandvik.coromant.com/pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top