Darmowa licencja sieciowa dla 300 studentów

EPLAN Education to koncepcja szkoleniowa dla szkół i uczelni wyższych, obejmująca rozwiązania w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej, inżynierii płynów, sterowania i automatyki (ICA) i inżynierii zabudowy szaf sterowniczych. Poprzednia wersja ograniczona była do 25 stanowisk, gdzie EPLAN Education Campus ma teraz rozszerzoną licencję sieciową do 300 użytkowników. Licencja jest udostępniona na centralnym serwerze i może być współdzielona przez różne instytucje działające na terenie jednej uczelni. Daje to możliwość instytucjom edukacyjnym na całym świecie do pełnego przetestowania oprogramowania.

9055_eplan-education

Krótko po wprowadzeniu Platformy EPLAN 2.6, dostępna jest już również nowa wersja oprogramowanie EPLAN Education. EPLAN Education Campus oferuje licencję sieciową dla 300 użytkowników i trzech wykładowców. Szkolenia dla wykładowców i wszechstronne wsparcie zespołu ekspertów EPLAN, ułatwiają integrację pakietu EPLAN Education Campus z programem nauczania. Ta koncepcja szkoleniowa dla szkół i wyższych uczelni obejmuje rozwiązania programowe w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej, inżynierii płynów, sterowania i automatyki (ICA) i inżynierii zabudowy szaf sterowniczych bazując na Platformie EPLAN 2.6. Obejmuje ona również pełne wykorzystanie EPLAN Data Portal, oferującego obecnie ponad pół miliona danych artykułów pochodzących od uznanych producentów i 1,2 miliona wariantów konfiguracyjnych.

Imponujący start: licząc globalnie, już ponad tysiąc instytucji korzysta z EPLAN Education. Biorąc pod uwagę wyłącznie uczelnie wyższe, studenci z ponad 310 tego typu instytucji edukacyjnych na całym świecie uczą się korzystając z najwyższej klasy rozwiązań inżynieryjnych EPLAN. Szkolenia oparte na praktyce i wykorzystujące EPLAN Education stają się coraz popularniejsze w Azji. Na przykład w Malezji popularność EPLAN wciąż rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowany personel. EPLAN Education ma duże znaczenie w optymalnym przygotowaniu przyszłych inżynierów w kraju do przyszłej pracy.

Koncepcja szkoleniowa

EPLAN Education imponuje szeroką gamą funkcji dostępnych dla wielu dyscyplin oraz całkowitą integracją danych. Wykładowcy mogą korzystać z ustrukturyzowanych planów zajęć, odpowiednio dobranych zagadnień praktycznych, materiałów dla studentów oraz zestawów przykładowych pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami. Co więcej, studenci i praktykanci programu EPLAN otrzymują darmowe licencje na czas trwania nauki. Czas trwania licencji został właśnie przedłużony na okres trzech lat i umożliwia korzystanie z oprogramowania w domu do nauki oraz realizacji bieżących zadań i prac semestralnych. Wbudowana możliwość projektowania maszyn i instalacji idealnie przygotowuje studentów do przyszłej kariery inżynieryjnej.

Podsumowanie

EPLAN Education Campus pozwala szkołom i wyższym uczelniom wypełnić lukę między wiedzą książkową i inżynierią praktyczną, równocześnie oferując młodym profesjonalistom solidne szkolenie połączone z ważnym doświadczeniem praktycznym.

Więcej informacji na stronie: www.eplan.education

EPLAN na SPS IPC Drives
Hala 6, stoisko 210

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top