CoroDrill® 808 – inteligentna obróbka głębokich otworów

Sandvik Coromant wprowadza do oferty skuteczne rozwiązanie do obróbki głębokich otworów z użyciem systemu jednorurowego (STS): CoroDrill® 808. Wśród licznych cech produktu należy wymienić prowadzenie o kształcie zapewniającym optymalną jakość wykończenia otworów, wyjątkowe ukształtowanie ostrzy sprzyjające poprawie łamania wiórów oraz płytkę zewnętrzną o wzmocnionym narożu dla poprawy bezpieczeństwa i niezawodności. Głowice CoroDrill 808 przeznaczone do otworów o średnicach od 15.60 do 65.00 mm (0.614−2.559 cala) i klasie dokładności wykonania IT 9 wiercą doskonałe otwory w dowolnych materiałach.

SAN812_CoroDrill808_130188_LRES

 

CoroDrill® 808, the new powerful deep hole machining concept for the STS system from Sandvik Coromant

Głowica pierwszego wyboru dla obróbki bardzo dokładnych otworów

Głowice CoroDrill 808 powinny być wybierane w pierwszej kolejności do obróbki otworów wymagających wysokiej dokładności wykonania, m.in. doskonale nadają się do zastosowań w przemyśle energetycznym, np. do obróbki płyt wymienników ciepła. Okładziny używane w zastosowaniach tego typu, na przykład połączenie stali niskowęglowej z Inconelem, to materiały trudne w obróbce ze względu na skomplikowany przebieg łamania wiórów i niekorzystny wpływ na trwałość ostrzy. Dzięki specjalnie zaprojektowanej geometrii i technologii produkcji płytek, głowice systemu CoroDrill 808 wykonują niezwykle dokładne otwory nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto, głowice są dostępne w asortymencie standardowym z 24-godzinnym terminem dostawy.

Inteligentne narzędzie

Głowice CoroDrill 808 są oznaczone dobrze widocznym kodem mozaikowym mającym postać dwuwymiarowej macierzy i umożliwiającym utrwalenie i przekazanie informacji różnego typu, np. raportu pomiarowego. Raport zawiera dane dotyczące średnicy i bicia głowicy, dlatego kod mozaikowy jest niezwykle bezpiecznym narzędziem identyfikacji i rozpoznawania produktu.

Źródło: sandvik.com

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top