CES 2017: 50 000 ekspertów ze 150 państw


-CES odwiedzi rekordowa liczba branżowych ekspertów i specjalistów.
-Ponad 600 start-upów z 33 krajów zaprezentuje się w Eureka Park.
-Coraz więcej międzynarodowych wystawców na targach.
-Kolejna odsłona największych na świecie targów technologicznych rusza 5. stycznia 2017.

123

Już po raz 50. targi CES® 2017 będą kluczowym wydarzeniem dla globalnej branży technologicznej, która zgromadzi ponad 50 000 przedstawicieli najważniejszych i najbardziej innowacyjnych firm z ponad 150 krajów. Na targach zaprezentują się firmy z 57 krajów – to wzrost o 9% do poprzedniej edycji. Dodatkowo Eureka Park™, specjalna strefa dla start-upów, zgromadzi ponad 600 firm z 33 krajów. Po raz pierwszy zaprezentują się w niej firmy z Czech, Ukrainy, Holandii i Nowej Zelandii. Organizatorem targów CES 2017, które odbędą się w dniach 5-8 stycznia 2017 roku w Las Vegas, jest Consumer Technology Association (CTA).

“Cały świat przybywa na CES” mówi Gary Shapiro, Prezes i CEO w CTA. “W jakiś sposób wszystkie duże czy ważne firmy technologiczne na świecie uczestniczą w CES – jako wystawcy, goście, eksperci czy partnerzy. Światowi liderzy, najbardziej innowacyjne start-upy, przedstawiciele rządów, media i specjaliści przyjeżdżają na CES, aby poznać nowości i rynkowe trendy, nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz osobiście doświadczyć tego, co już wkrótce będzie zmieniać nasz świat”.

ceslasvegas

W tegorocznych targach uczestniczyć będzie ponad 100 oficjalnych delegacji z różnych państw, które zostały zaproszone na w ramach programu IBP (ang. International Buyer Program) prowadzonego przez Departament Handlu USA.

W trakcie CES 2017 szczególnie widoczne będą firmy międzynarodowe, których rola w wydarzeniu systematycznie rośnie z każdym rokiem. W ramach Global Technology Marketplace zaprezentuje się prawie 900 firm spoza USA, które pokażą innowacyjne rozwiązania i technologie opracowane w różnych zakątkach globu. Specjalnie z myślą o nich przygotowano szeroki wachlarz ułatwień i możliwości, które mają pomóc zmaksymalizować efekty uczestnictwa w CES 2017, m.in. spotkania networkingowe, International Business Centers czy dostępnych na miejscu tłumaczy.

“Nie możemy się już doczekać CES 2017” mówi Art Stavenka, założyciel i prezes Kino-mo z Londynu. “Szukaliśmy najlepszej możliwości pokazania naszej nowej technologii pozwalającej na projekcję obrazów w powietrzu – swoistych hologramów, które można wykorzystywać praktycznie wszędzie. CES zapewnił nam doskonałą okazję dotarcia do potencjalnych nabywców, partnerów i mediów.”

2017-mercedes-benz-e-class-5

“Stworzyliśmy HEASE Robotics, bo wierzymy że roboty zmienią nasze życie.” Powiedział Jade Le Maître, CTO i współzałożyciel HEASE Robotics. “Zbudowaliśmy inteligentnego robota, który jest zabawny i łatwy w obsłudze, a przy tym w pełni interaktywny. Na CES możemy spotkać naszych przyszłych partnerów, a także dowiedzieć się, co o naszym produkcie sądzą eksperci i miłośnicy technologii. Takiej szansy nie można przegapić.”

Organizowane przez CTA targi CES 2017 są największym na świecie wydarzeniem skupiającym wszystkich kluczowych graczy działających na rynku elektroniki użytkowej. Ich najbliższa edycja odbędzie się w dniach 5-8. stycznia 2017 roku w Las Vegas. Pełna lista wystawców i pokazywanych produktów dostępna jest na CES.tech. Więcej informacji o poszczególnych firmach znajduje się w Exhibitor Directory.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top