BricsCAD V14 wspiera myszki 3D firmy 3Dconnexion

BricsCAD V14 od dziś wspiera myszki 3D firmy 3Dconnexion®, najbardziej profesjonalne urządzenia do nawigacji w 3D dla inżynierów, architektów i ekspertów. BricsCAD, który pracując na formatach .dwg oferuje wszystkie znane właściwości CAD i Bezpośrednie Modelowanie 3D, teraz staje się jeszcze silniejszy. Użytkownicy mogą równocześnie przesuwać, przybliżać, oddalać i obracać modele 2D/3D, podczas gdy standardowa myszka wykorzystywana jest do wybierania pozycji menu lub części modelu.

3DX (2)

Główne korzyści wynikające z integracji myszki 3D z aplikacją BricsCAD to:

  • Inteligentna Nawigacja 3D – Myszka 3D automatycznie rozpoznaje punkt zainteresowania na modelu w celu stałego determinowania optymalnego centrum rotacji. W połączeniu z opatentowaną przez 3Dconnexion nawigacją wykorzystującą sześć stopni swobody ruchu, użytkownicy zyskują najbardziej naturalną i wygodną nawigację w trójwymiarze.
  • Różne Tryby Nawigacji 3D – tryb obiektu, tryb helikoptera, tryb kamery oraz tryb kamery celowej pozwalają użytkownikowi dostosować pracę myszki 3D do swojego stylu pracy
  • Tryb Nawigacji 2D – myszki 3D firmy 3Dconnexion są również przydatne w trybach 2D w programie BricsCAD, pozwalając użytkownikom równocześnie przesuwać, przybliżać i oddalać arkusz roboczy

“Jesteśmy bardzo dumni z faktu ogłoszenia wsparcia myszki 3D firmy 3Dconnexion w BricsCAD V14”, mówi Erik De Keyser, Prezes Bricsys. „Wprowadziliśmy pełną intergrację myszki 3D, która oferuje łatwą i intuicyjną nawigację podczas pracy w 2D i 3D, uzupełniając nasze dążenia do umożliwienia modelowania i projektowania z zawrotną szybkością.”

BricsCAD V14 współpracuje ze wszystkimi modelami myszek 3D firmy 3Dconnexion, włączając w to najnowszy SpaceMouse Wireless, jedyną bezprzewodową myszkę 3D na świecie.

Erik De Keyser dodaje: “Urządzenia firmy 3Dconnexion dają użytkownikom możliwość nawigowania w ich świecie 3D z większą precyzją, prędkością i efektywnością – poprawiając jakość projektów i samego projektowania. Bardzo się cieszymy, że teraz możemy wprowadzić taką funkcjonalność także w BricsCAD V14.”

3Dconnexion

Myszki 3D firmy 3Dconnexion rewolucjonizują sposób interakcji użytkownika z aplikacjami 3D, dostarczając bardziej naturalny i intuicyjny sposób interakcji z cyfrowymi materiałami 3D. Myszki 3D firmy 3Dconnexion zapewniają intuicyjny, zbilansowany i komfortowy sposób pracy, który przekłada się na zwiększenie produktywności, wygody i rozwój kreatywności.

Wspierane przez najbardziej dziś popularne i zaawansowane aplikacje 3D, wielokrotnie nagradzane myszki 3D firmy 3Dconnexion wykorzystywane są w różnych branżach przez inżynierów, projektantów, architektów i artystów na całym świecie.

Główna siedziba firmy 3Dconnexion w USA znajduje się w Bostonie, główny oddział Europejski znajduje się w Monte Carlo, Monaco. Najnowsze informacje na temat firmy i przemysłu branżowego śledzić można na stronach firmy 3Dconnexion blog, Facebook i Twitter.

3DX (1)

Bricsys

Bricsys® jest światowym dostawcą programu do projektowania inżynieryjnego w formacie dwg, znanego na rynku pod nazwą BricsCAD®. Z nieustającym zaangażowaniem w satysfakcję społeczności BricsCAD, Bricsys skupia się na dostarczaniu platformy programu CAD ukierunkowanej na przemysł oraz wsparcia przemysłowego w konkurencyjnej cenie użytkownikom z rynków AEC, GIS, inżynierii, procesu i siły lądowej i wodnej, jak również CAD’u mechanicznego. Bricsys, założony w 2002 roku, jest dziś członkiem założycielem grupy Open Design Alliance.

Więcej informacji na www.bricsys.com.

Źródło: 3dconnexion.com

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top