AutoCAD 2017 – nowe funkcje, nowe możliwości

Autodesk udostępnił najnowszą wersję oprogramowania AutoCAD 2017. Umożliwia ona efektywniejsze i sprawniejsze projektowanie dzięki integracji rozwiązań stacjonarnych i mobilnych oraz zapewnia lepszą współpracę w zespole.

autocad-360-pro-mobile-app-large-1000x541

Wraz z najnowszą wersją AutoCAD 2017, Autodesk udostępnił także mobilną aplikację AutoCAD 360 Pro zapewniającą użytkownikowi dostęp do projektów z dowolnego miejsca, o każdej porze.
„Spełniliśmy najważniejszą prośbę naszych klientów i w AutoCAD 2017 udostępniliśmy obsługę formatu PDF podczas importu pliku. Obecnie możliwy jest import z pliku PDF do obiektów lub podkładu do bieżącego rysunku AutoCAD – geometrii, tekstu TrueType i obrazów rastrowych. Dzięki implementacji tych funkcji użytkownik nie musi już korzystać z zewnętrznych narzędzi, ale może importować obiekty w PDF bezpośrednio do AutoCAD” – mówi Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager w Autodesk.

share-design-views-large-1152x619

Co nowego?

Najnowsza wersja AutoCAD 2017 zapewnia uproszczone tworzenie i edycję linii środkowych i znaczników środka. Poprawiona została także wydajność graficzna, stabilność działania grafiki 3D i wierność odtwarzania grafiki 2D i 3D.

import-pdfs-large-927x625

Nowością jest Autodesk Desktop App – aplikacja dodatkowa zastępująca dotychczasowe rozwiązanie Autodesk Application Manager, pozwalająca na aktualizację i wprowadzanie najnowszych poprawek w zabezpieczeniach do wszystkich wersji AutoCAD: 2015, 2016 i 2017 działających na platformie Microsoft Windows, nie zakłócając przy tym pracy użytkownika.

Najnowszą bezpłatną 30 dniową wersję testową AutoCAD LT można pobrać ze strony Autodesk.

źródło: www.communication.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top