ARC Informatique i Ubiquicom łączą siły

ARC Informatique i Ubiquicom łączą siły dostarczając usługi z zakresu lokalizacji i bezpieczeństwa dla aplikacji SCADA

ARC Informatique jest niezależnym dostawcą oprogramowania HMI/SCADA. Dzięki swojemu głównemu produktowi, oprogramowaniu PcVue, firma przyczynia się do rozwoju branży automatyki od 30 lat. PcVue Solutions to zestaw aplikacji do nadzoru procesów, narzędzi przemysłowych i infrastruktury.

ipad_pcvue_1_jpg_ico500

Wielokrotnie wyróżniana firma Ubiquicom z siedzibą w Mediolanie we Włoszech specjalizuje się w projektowaniu i realizacji systemów do pozycjonowania i śledzenia trasy osób i produktów w sytuacjach nietypowych i przy użyciu niekonwencjonalnych technologii.

2

Obie firmy, będące prekursorami we wprowadzaniu innowacji technologicznych zdecydowały się na współpracę mającą na celu zaoferowanie unikalnego rozwiązania w zakresie mobilności. Ich współpraca ma pozwolić na wprowadzenie mobilności do systemów nadzoru. Jest to przemyślany ruch ze strony ARC Informatique, pozwalający firmie na wkroczenie w obszar urządzeń Internet of Things (IoT) współpracujących z sieciami, takimi jak LoRa, Sigfox itp.

3

Nowe funkcje w usługach pozycjonowania pracujących wewnątrz i na zewnątrz budynków

Na podstawie monitorowania w czasie rzeczywistym parametrów biometrycznych i środowiskowych, Ubiquicom dodaje kolejną warstwę aplikacyjną do PcVue Geo Map Control w oparciu o swoją platformę Locator.

Nowe funkcjonalności, łatwe w konfiguracji i wykonywane za pośrednictwem usług internetowych, umożliwiają wykrywanie i śledzenie ludzi i zasobów bezpośrednio wyświetlanych w postaci markerów PcVue (mogących być symbolami) na mapie geograficznej. Wykrywanie i śledzenie działa efektywnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków bez względu na typ sieci i dostępne opcje komunikacyjne (GSM, WiFi, Bluetooth, BLE).

Dzięki nawiązanej współpracy, ARC Informatique potwierdza swoje ambicje w dostarczaniu innowacyjnej oferty rozwiązań mobilnych dla SCADA.

4

ARC INFORMATIQUE
ARC Informatique, francuska firma z siedzibą w Paryżu jest niezależnym międzynarodowym liderem w zakresie oprogramowania HMI / SCADA. Założona w 1981 roku, uzyskała certyfikaty ISO 9001 i 14000. Obsługuje klientów międzynarodowych za pośrednictwem biur sprzedaży i wsparcia technicznego zlokalizowanych w USA, Europie i Azji. Obecnie na całym świecie są zainstalowane tysiące licencjonowanych kopii jej oprogramowania SCADA PcVue.
PcVue stanowi elastyczne rozwiązanie w zakresie nadzoru procesów przemysłowych, zakładów i infrastruktury. Zapewnia zgodność ze standardami przemysłowymi odnośnie niezawodności, bezpieczeństwa i parametrów, równocześnie charakteryzując się łatwą obsługą, porównywalną z pakietami biurowymi. Znajduje zastosowanie w szerokim zakresie aplikacji, od autonomicznych obsługiwanych przez jednego użytkownika po złożone, redundantne systemy klient-serwer.

Więcej informacji jest dostępnych pod adresem www.pcvuesolutions.com

One Comment

  1. blogh.pl
    Maj 19, 2016 @ 11:49:46

    Nie wiem co do końca autor miał na myśli..ale i tak jest całkiem nieźle.

    Reply

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top