Abonament na wybrane funkcje Solid Edge dla społeczności Local Motors

Siemens PLM Software, poinformował o nowym modelu abonamentowym na poszczególne poziomy funkcjonalne oprogramowania Solid Edge®, wprowadzanym wyłącznie za pośrednictwem Local Motors, partnera Siemens PLM Software, dla globalnej społeczności Local Motors. Od teraz członkowie tej społeczności mogą wybierać konkretne funkcje z różnych poziomów profesjonalnego oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) i korzystać z nich po opłaceniu miesięcznego abonamentu oferowanego w przystępnej stawce, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Po Solid Edge Design1™ – ogłoszonym niedawno rozwiązaniu oferującym profesjonalne funkcje CAD w pakietach dostosowanych do potrzeb entuzjastów projektowania – społeczność Local Motors może teraz korzystać z kolejnych poziomów i wykupywać licencje na Solid Edge Design and Drafting, Solid Edge Foundation, Solid Edge Classic aż do Solid Edge Premium. Każdy z wymienionych poziomów funkcjonalnych Solid Edge obejmuje dostęp do unikatowej technologii synchronicznej, w której szybkość i elastyczność bezpośredniego modelowania łączy się z precyzją projektowania sterowanego wymiarami. Oprogramowanie i miesięczną licencję na każdą z ofert można pobrać i wykupić bez podejmowania długoterminowych zobowiązań. Cennik umożliwia korzystanie z przystępnej miesięcznej taryfy, po opłaceniu której użytkownik ma dostęp do poziomu oprogramowania odpowiadającego jego potrzebom. Pełny opis możliwości oraz stawki abonamentu dla poszczególnych poziomów Solid Edge podano na stronie www.local-motors.com/solidedge.

Klienci o różnych profilach cenią rozwiązania przygotowane z myślą o ich specyficznych potrzebach

„Unikatowy proces „współtworzenia” Local Motors sprawia, że w naszej społeczności konstruktorów motoryzacyjnych działają różne osoby, o zróżnicowanym zapleczu i zapotrzebowaniu na funkcje narzędzi CAD” – powiedział Jay Rogers, prezes, dyrektor naczelny i współzałożyciel Local Motors. „Oprogramowanie Solid Edge Design1 odpowiada głównie na potrzeby typowych przedstawicieli naszej społeczności projektantów i inżynierów. Okazuje się jednak, że mali dostawcy oryginalnego wyposażenia lub części zamiennych, a nawet menedżerowie pracujący dla dostawców oryginalnego wyposażenia pojazdów także chcieliby uczestniczyć w pracach tej społeczności lub zlecić wykonanie projektu w oparciu o model crowdsourcingu Local Motors. Takim osobom zależy na dostępie do szerokiego spektrum funkcjonalności CAD, a możliwość wykupienia abonamentu tylko na wybrane i faktycznie wykorzystywane elementy to dla nich idealne rozwiązanie”.

„Na współpracę z Siemens PLM Software zdecydowaliśmy się nie tylko ze względu na rewelacyjną w branży ofertę Solid Edge, ale także dlatego, że firma ta obiecała nam dostarczać rozwiązania funkcjonalne i biznesowe dla członków naszej społeczności o każdym profilu. Dzisiaj z zadowoleniem mogę przyznać, że ta obietnica jest dotrzymywana” – dodał Rogers.

„Wciąż przesuwamy granice branży CAD, starając się zaspakajać zmieniające się oczekiwania rynku i odpowiadać na potrzeby innowacyjnych środowisk rozwijających produkty, takich jak Local Motors” – powiedział Karsten Newbury, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. oprogramowania inżynierskiego głównego nurtu dla odbiorców biznesowych w Siemens PLM Software. „Solid Edge Design1 wyeliminował barierę kosztów uniemożliwiającą dostęp do profesjonalnego oprogramowania CAD dla entuzjastów zajmujących się projektowaniem i konstruowaniem w społeczności Local Motors. Dzięki przystępnemu miesięcznemu abonamentowi i czołowej w branży technologii synchronicznej Solid Edge Design1 to doskonały punkt wyjścia dla entuzjastów projektowania. Natomiast teraz społeczność Local Motors uzyskuje dostęp do kompletnego spektrum funkcji CAD oraz skalowalnej struktury cenowej, którą można dopasować do konkretnego zadania. W ten sposób zrealizowaliśmy kolejny etap upowszechniania dostępu do profesjonalnego oprogramowania CAD dla szerokiego przekroju użytkowników, począwszy od entuzjastów projektowania aż do podmiotów wytwarzających nowe produkty”.

Ogłoszony dziś model abonamentowy jest już dostępny dla globalnej społeczności Local Motors.

Źródło: Siemens PLM Software

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Back to Top