Współpraca

Szanowni Państwo

W związku z dynamicznym rozwojem portalu www.cadpolska.pl redakcja zaprasza do współpracy każdego, kto ma chęci i pomysł na wzbogacenie treści portalu.

CADPolska.pl gromadzi informacje dotyczące szeroko pojętych technologii CAD/CAM/CAx oraz CNC. Naszym pierwszoplanowym celem jest zbudowanie banku wiedzy dla inżynierów, oraz wszystkich entuzjastów techniki. Nasza praca to nie tylko pogoń za nowinkami, ale także gromadzenie i przekazywanie wiedzy za pomocą artykułów, relacji z wydarzeń branżowych czy ciekawych wywiadów.

Także i Ty jeśli masz chwilę czasu, jeśli możesz dołożyć do projektu swoją cegiełkę i chcesz zaprezentować się na łamach portalu zapraszamy Cię do współpracy.

Cadpolska.pl jest platformą, na której krzyżują się drogi wszystkich zainteresowanych naszą branżą, toteż jest to świetne miejsce do zdobycia wiedzy, doświadczenia, lub prezentacji swojej wiedzy i umiejętności. Zachęcamy studentów, inżynierów, naukowców, ekspertów do dzielenia się wiedzą na łamach portalu, ciekawy artykuł pomaga w pracy i nauce innym użytkownikom, jednocześnie dając ogromną satysfakcję autorowi.

Zasady współpracy

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania materiałów, które opublikujemy na łamach Portalu. Jako redakcja w trosce o czytelników i jakość treści portalu opracowaliśmy zasady współpracy. Poniżej prezentuje kilka ogólnych zasad dotyczących min. przygotowania tekstów:

Redakcja portalu CADPolska.pl zastrzega sobie prawo wyboru spośród nadsyłanych informacji tych, które odpowiadają tematyce naszego serwisu internetowego. Teksty i multimedia prosimy przesyłać na adres biuro@cadpolska.pl

NEWSY

możesz nadesłać newsa, fotografie lub inne multimedia, w przypadku newsa koniecznie proszę podać źródło, a multimediów źródło/autora.

ARTYKUŁY

możesz nadesłać artykuły. Artykuł powinien dotyczyć tematyki Portalu. Artykuły nie powinny mieć charakteru auto promocyjnego, ani reklamowego powinny przede wszystkim zawierać wartościową wiedzę, przydatną naszym czytelnikom.

Do artykułu zalecamy dołączyć krótkie podsumowanie: 2-3 zdania anonsujące w atrakcyjnej formie zawartość artykułu. Podsumowanie to zostanie zamieszczone w newsletterze rozsyłanym do subskrybentów. W przypadku braku takiego podsumowania redakcja zastrzega sobie prawo do przygotowania własnego tekstu.

Poniżej gotowego artykułu powinny znaleźć się dane kontaktowe (telefon, e-mail, adres do korespondencji)

Pliki prosimy nazywać według schematu „nazwisko_imie_tytul_artykulu” (nazwy plików bez polskich znaków).

Wszelkie elementy graficzne (wykresy, zdjęcia, ilustracje) prosimy przesyłać w osobnych plikach, zaznaczając w tekście, gdzie powinny znajdować się odpowiednie elementy.

Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w tekście (skrótów, dzielenia na rozdziały zamieszczane w kolejnych wydaniach, adiustacji, korekty), jak również do rezygnacji z zamieszczenia artykułu w serwisie CADPolska.pl. Kontakt w sprawie publikacji artykułów biuro@cadpolska.pl

REKLAMA

reklama
Banner 1 (730 x 90 px)
– 1 miesiąc – 1000 zł netto
– 3 miesiące – 800 zł netto
– 6 i więcej miesięcy – 600 zł netto

Banner 2 (620 x 90 px)
– 1 miesiąc – 900 zł netto
– 3 miesiące – 720 zł netto
– 6 i więcej miesięcy – 400 zł netto

Banner 3 (620 x 90 px)
– 1 miesiąc – 850 zł netto
– 3 miesiące – 680 zł netto
– 6 i więcej miesięcy – 400 zł netto

Banner 4 i 5 (300 x 100 px)
– 1 miesiąc – 500 zł netto
– 3 miesiące – 380 zł netto
– 6 i więcej miesięcy – 260 zł netto

Banner 6 (300 x 300 px)
– 1 miesiąc – 700 zł netto
– 3 miesiące – 600 zł netto
– 6 i więcej miesięcy – 380 zł netto

W każdej propozycji rotowane są maksymalnie 3 Bannery.Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia w zakładce „Redakcja poleca” artykułu sponsorowanego w cenie 150 zł netto na tydzień czasu, bądź 400 zł netto na cały miesiąc.

INNE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

Jeżeli mają Państwo inny pomysł na współpracę z naszym portalem prosimy o kontakt.

Back to Top